Розмір статевого члена

Майже гамлетівське питання «Чи має розмір значення?» набуває нових граней, якщо йдеться про здоров’я жінки, передусім, сексуальне та репродуктивне. Відомо, як трепетно ставиться більшість чоловіків до розмірів члена: великий є предметом гордості, маленький – підґрунтям для комплексів, часто безпідставних. Але все це – лірика. Перейдемо до фізики: що кажуть лікарі і самі жінки?

ВСЕ ПРО РОЗМІР СТАТЕВОГО ЧЛЕНА

Для досягнення оргазму глибина проникнення у піхву не надто важлива – найбільш чутлива область жіночих статевих органів знаходиться на поверхні (це клітор і вхід у піхву). Стимуляція шийки матки, неминуча при значних розмірах чоловічого органу, при цьому не є необхідною, до того ж багато жінок вважають її не дуже приємною.

Підлаштовуючись до розмірів статевого члена, піхва, в спокійному стані «вистелена» м’якими еластичними складками шкіри та слизової оболонки, випрямляється як у довжину, так і в ширину до 2/3 свого об’єму, що складає від початку 8-9 см. Або ж стискається за допомогою м’язів тазового дна. Словом, природа все влаштувала мудро, і випадки радикальної розбіжності «розмірів» – таки рідкість.

І все ж таки вичерпаною тему назвати складно. Бо відчуття жінки в процесі можуть суттєво відрізнятися: від «по нирках б’є» до «бовтається, як олівець у склянці».

Чи можлива якась корекція у цих випадках? Безперечно!

Яким повинен бути розмір пеніса

Читайте також: Чоловічий клімакс або андропауза: що це таке і як реагувати жінкам

ЩО КРАЩЕ: МАЛЕНЬКИЙ ЧИ ВЕЛИКИЙ ЧЛЕН?

Мініатюрній пані, якій дістався «статевий гігант», не позаздриш – звичайно, милуватися приємно… але взагалі боляче! Більш того, проникаючи без попередньої підготовки, грубо, великий статевий член може завдати не тільки болісних відчуттів, а й травмувати піхву і шийку матки.

Тож у цьому випадку тривалі ласки, терпіння та обережність у процесі – не розкіш, а необхідність! Що стосується сексуальних поз, не варто використовувати травматичні, наприклад, з високим підняттям ніг – оптимальні місіонерська поза або поза наїзниці. При цьому чоловік має контролювати глибину введення й не захоплюватися!

Якщо ж проблема протилежна – член невеликий, тоді жінка може залишатися незадоволеною не через розмір, а тому, що чоловік цього соромиться і користується ним невміло, але ці речі взаємопов’язані. Вирішувати проблему треба спільно. Жінці варто, по-перше, не скупитися на похвалу, по-друге, тренувати мускулатуру піхви (вумбілдинг, вправи Кегеля). Чоловікові – забезпечити хорошу ерекцію, оскільки цей чинник є неодмінною умовою якісного сексу. Консультація фахівця теж не завадить.

Оптимальні сексуальні позиції – проникнення ззаду (ложки, доггі-стайл), поглиблений варіант місіонерської, коли ноги партнерки підняті

Ідеальний розмір члена

Читайте також: Чому зраджують чоловіки: п’ять причин

ЯКИМ ПОВИНЕН БУТИ РОЗМІР ПЕНІСА

Згідно зі статистикою, точніше, даними однієї з великих компаній, що виробляє презервативи, середня довжина статевого члена у стані ерекції становить 16,8 см (6,5 дюймів), а середній об’єм – 3 см. Хоча у чоловіків різних національностей ці показники можуть суттєво відрізнятися. Вищеназвана цифра справедлива для європейців, у арабів і корінних жителів африканського континенту вона суттєвіша – близько 20 см.

Власне, ці цифри опосередковано підтверджують й історичні факти. Відомо, що у середньовічній Швеції існував цікавий закон, який встановлював «правильний» розмір статевого члена – 5 рейнських дюймів або 13 см по-нашому. Значне відхилення від «норми» могло бути приводом для жінки розлучитися і визнати чоловіка нездатним до шлюбного життя. Дружина мала повне право знайти собі іншого, здатного. Можливо, в цьому й було якесь зерно істини, принаймні шведи як нація не перевелися 🙂

Взагалі на чоловічу силу у ліжку найбільше впливає стан чоловічого здоров’я. І часто турбота про це лягає на наші жіночі плечі, адже чоловіки не дуже люблять перевірятися у лікаря. Тому пропонуємо нашу розмову з провідним андрологом: Порушення ерекції та простатит: що робити, якщо у чоловіка проблеми…