Про те, що чоловіки думають про секс, жінок, наші сльози і вічні питання, висловився невідомий нам автор журналу Cluber, але висловився так влучно і своєчасно, хоч і різкувато, що захотілося процитувати кожній подружці кожну його фразу.

“Сльози – це шантаж.

Якщо ви чогось хочете – говоріть прямо. Напівпрозорі натяки не працюють. Прозорі натяки не працюють. Навіть суперпрозорий натяк не працює. Просто скажіть прямо!

«Так» і «ні» – це теж відповіді і цілком годяться для будь-якого питання.

Діліться з нами тільки тими проблемами, які потребують вирішення. Для того ми і є. А за співчуттям – до подружок.

Якщо голова болить сім місяців, з вами явно щось не так. До лікаря.

Навчіться взаємодіяти з кришкою унітаза. Ви ж не маленька! Якщо вона піднята, опустіть. Нам потрібно, щоб вона була піднята, вам – щоб була опущена. Ми ж не скаржимося на те, що ви її не піднімаєте.

Все сказане нами півроку тому не може бути використане, як аргумент у суперечці. Термін придатності будь-якої репліки або коментаря автоматично завершується через тиждень після озвучення.

Якщо сказане нами можна трактувати двобоко, і одне з трактувань діє на вас, як червона ганчірка на бика, ми мали на увазі інше.

Якщо ви вважаєте себе товстою, скоріш за все, так воно і є. У нас питати не треба

Можна попросити нас щось зробити або сказати, як це щось краще зробити. Але не обидва варіанти водночас. Якщо ви самі знаєте, як зробити найкраще, підіть і зробіть.

Якщо можливо, притримайте все, що хотіли сказати, до рекламної паузи.

Христофору Колумбу ніхто не говорив, куди плисти. І нам не треба!

Чоловіки бачать тільки 16 кольорів, як у стандартній колірній схемі Windows. Персиковий – це сік, а не колір. Гарбузовий – це пиріг, теж не колір. Що таке кораловий або рожево-лососевий ми поняття не маємо.

Якщо щось свербить, нам треба почухати. Крапка.

Якщо ми запитуємо, що сталося, а ви відповідаєте «нічого», то ми і будемо поводитися так, ніби нічого не сталося. Зрозуміло, що ви обманюєте, але сенс нам сперечатися?!

Якщо ви ставите питання, на яке не хочете чути відповідь, тоді чекайте відповідь, яку не хотіли почути.

Якщо ми збираємося кудись піти разом, згодиться будь-який одяг… Чесно.

Не треба питати, про що ми думаємо, якщо не готові обговорювати трансфер Реброва, пристрій материнських плат або результати вчорашнього ралі.

Вам Є що вдягнути.

Туфлів БУВАЄ багато.

Я в формі. Круглий – це теж форма.

Так, знаю, сьогодні я сплю на дивані.

Зізнавайтеся, дівчата, ви після таких зізнань відправили б чоловіка спати на диван? Ми – ні” 🙂