КАСКО ARX
на правах реклами

Кожна водійка знає, що КАСКО — найбільш надійний страховий поліс для автомобіля, який покриває різні види ризиків, включно з викраденням та повним знищенням. В ARX автострахування можна оформити онлайн, а відтепер покриття для авто можна придбати навіть без візиту в офіс страхової компанії.

Так-так, ми не обмовилися – більше не потрібно їхати в інший кінець міста, а для багатьох жінок-переселенок з іншого міста чи країни, витрачати час. Цю інноваційну послугу ARX запровадив для того, щоб полегшити процес страхування усім, хто за кордоном, або просто звик користуватися онлайн-сервісами. Послуга так і називається – Поліс КАСКО без візиту в офіс.

Ми розвідали всі деталі для себе і ділимося з вами, україночки. Почнемо з азів – з видів КАСКО, на які поширюється нова послуга.

Види КАСКО

В компанії ARX їх п’ять, вибір залежить виключно від можливостей і бажань водійки:

  • Все включено – пакет, який покриває усі можливі ризики, включаючи стихійні лиха та викрадення, інші події, якщо вони не є виключеннями зі страхових випадків. Максимально повний захист авто.
  • 5+ доступний за вартістю поліс для автомобілів від 3 до 10 років. Покриває викрадення, ДТП, повне знищення стихією. За бажанням клієнта страхується вітрове скло та додаткове обладнання.
  • Лайт – програма для авто до 10 років. Покриває викрадення, ДТП (як результат зіткнення з іншим автомобілем), повне знищення стихією.  Додатково можна включити ризики «Пошкодження лобового скла» та «Збитки від інших подій».
  • Класік – для авто до 15 років. Врегулювання без виклику компетентних органів –  за погодженням із СК. Покриває викрадення, ДТП, пожежу, падіння дерев та предметів, стихію та пошкодження автомобілів третіми особами, пошкодження скляних елементів.
  • Смарт – інноваційний вид страхування, який дозволяє отримати індивідуальну знижку за стиль водіння за принципом Pay How You Drive (“плати як їздиш”). Автомобіль оснащується телематичним пристроєм, який спільно з мобільним додатком Smart Drive фіксує основні показники водіння. Краще їздите – вище бали, в результаті маєте велику знижку.

КАСКО в ARX працює як в Україні, так і за кордоном

Страховка КАСКО ARX

Водійкам на замітку: Туристична страховка: ARX додала до поліса дві важливі медичні послуги

Як оформити поліс КАСКО без візиту в офіс

Нова послуга оформляється онлайн, і процес займає кілька хвилин. В ARX загалом автострахування онлайн давно відпрацьоване до найменших деталей і для цього спеціально розроблений застосунок MyARX – його потрібно просто завантажити через Google Play aбо App Store.

У застосунку зберігаються усі договори, тому не треба носити пластикову карту або тримати договори в паперовому варіанті. Він працює навіть у режимі офлайн, завжди можна подивитися, які договори вже є, подати заявку на укладення нових чи відновити дії чинних договорів. Також можна додавати договори родини, якщо її члени застраховані в ARX. У MyARX також дуже зручно спілкуватися напряму з компанією у разі питань чи страхових випадків.

Через цей застосунок також проводиться огляд авто, що дозволяє скористатися новою послугою «Поліс КАСКО без візиту в офіс». Водій проходить підтвердження акаунту, увівши свій номер телефону та дату народження.

Після цього водій отримує повідомлення від менеджера ARX про необхідність проведення огляду авто – теж в онлайн-режимі

Водійкам на замітку: Обов’язкова «зелена картка» для автопоїздок за кордон: 6 порад щодо оформлення

Як провести онлайн-огляд авто

Для придбання поліса КАСКО без візиту в офіс фотовідеофіксація автівки проводиться у застосунку MyARX. Це дуже зручно, бо можна зробити огляд будь-де, будь-коли, у зручний для вас час – хоч стоячи у Львові на площі Ринок чи у Нью-Йорку на Таймс-Сквер.

На сайті страхової є чітка інструкція і відеоролик як зробити огляд. Якщо коротко, то після отримання повідомлення від менеджера про необхідність проведення огляду водій повинен:

  • зробити фото та відеофіксацію авто відповідно до інструкції в застосунку MyARX;
  • відправити зроблені фото та відео автомобіля для погодження;
  • очікувати повідомлення з підтвердженням, що огляд авто погоджений.

Як тільки фото та відеофайли погоджуються у страховій компанії, придбати договір можна дистанційно з допомогою менеджера страхової компанії або працівника контакт-центру ARX.

Угода КАСКО зберігається у застосунку, щоб водію було спокійніше і надійніше 🙂 Для ARX надійність – це пріоритет. Компанія 28 років працює з автострахуванням і попри непрості для ринку й України часи працює успішно, визгнана Нацбанком прозорою компанією і гарантовано виплачує страхові виплати.

До слова, останню велику виплату компанії у травні 2023 року – понад 1 млн 700 тис. грн – було зроблено по страховому випадку КАСКО у Франції. Впевнені, водій після цього страхуватиметься лише в ARX і, судячи з розташування, за полісом КАСКО без візиту в офіс 🙂

Автоцивілку – обов’язковий поліс, також можна придбати в ARX. Оформлення займає 5 хвилин, а відчуття повної захищеності триватиме увесь термін дії страхування. Радимо почитати ще одну нашу статтю: Автоцивілка в нинішніх умовах – як правильно вибрати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: