на правах реклами

Страхування зазначених нещасних випадків зазвичай є виключенням. Але ARX Life, одна з найнадійніших компаній, запроваджує «Бронезахист» – програму захисту українців від наслідків війни. Запобігти їм важко, але завдяки новій програмі ARX Life постраждалі від воєнних дій, які оформили поліс «Бронезахист», можуть отримати важливу й потрібну у критичний час страхову підтримку.

Окрім того, кожен, хто зараз мешкає за кордоном, може оформити цю програму страхування для своїх близьких, які залишаються в Україні, і таким чином хоч якось убезпечити їхнє життя в умовах війни.

Особливість «Бронезахисту»

Програма дійсно особлива: вона покриває і побутові нещасні випадки (травми, опіки, обмороження та інше), і випадки, що виникли під час та/або внаслідок дій військових формувань (законних та незаконних) сторін збройного (військового, воєнного) конфлікту у випадку збройної агресії, збройного конфлікту. Зокрема:

  • нещасні випадки, спричинені діями та заходами особового складу та командування збройних формувань; побудовою укріплень, інженерних споруд (окопів, траншей тощо); веденням бою, обстрілами; озброєнням, ракетними установками, танками, бронетранспортерами, військовими кораблями, літаками, артилерійськими і реактивними снарядами, гранатами, мінами, вибуховими речовинами в районах та на територіях ведення боїв та військових дій, військових, у тому числі антитерористичних операцій, незалежно від факту офіційного визнання чи оголошення війни. Детальний перелік випадків є тут.
  • травми та ушкодження, отримані внаслідок прямого або опосередкованого впливу зброї, крім зброї масового ураження, під час перебування в зоні ведення бойових дій або на іншій території України, крім територій які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні);
  • смерть від нещасного випадку внаслідок військових дій.

Оформити «Бронезахист» можна у будь-якій країні світу та будь-коли онлайн за декілька хвилин на сайті ARX

Хто може оформити «Бронезахист»

Новим видом страхування від ARX Life можуть скористатися всі цивільні громадяни України, які не беруть безпосередньої участі у бойових діях.

  • без географічних обмежень по країні;
  • без вікових обмежень: оформити «Бронезахист» можна для громадян від 1 до 75 років (на дату укладання договору);
  • без обмежень щодо воєнних ризиків та травм.

Виключенням є тільки активна участь у воєнних діях: не можна застрахувати військовослужбовців ЗСУ, прикордонників, співробітники ДСНС, СБУ, поліції, Територіальної оборони тощо.

Тривалість страхового покриття та суму може обирати самостійно і оформити страхування на різні терміни

Яка вартість «Бронезахисту»

Поліс страхування від нещасних випадків в умовах воєнного стану коштує від 250 грн на місяць. Це при тому, що:

  • страхова сума можлива у розмірі 100 000, 200 000 та 300 000 грн;
  • тривалість страхового покриття – 1, 3, 6 або 12 місяців.

На жаль, тривалість воєнних дій на території України ми не в змозі визначити. Але, умовно кажучи, за 750 грн ми можемо бути впевненими, що найближчі три місяці маємо надійну підтримку від ARX Life.

Компанія, до речі, надає й іншу важливу зараз підтримку. Наприклад, пропонує швидке й зручне оформлення «зеленої картки» для автопоїздок за кордон. У разі отримання виплат приймає фотокопії документів електронною поштою чи у чаті. Також ARX додала у поліси туристичного страхування, які оформляють українці за кордоном, послугу телемедицини – онлайн-консультації з лікарем з України, писали про це тут.

ARX не припиняла працювати з першого дня повномасштабної агресії й дуже спростила життя українцям під час війни

Як скористатися «Бронезахистом»

У разі настання страхового випадку за полісом «Бронезахист» в ARX Life одразу нададуть повну консультацію: достатньо зателефонувати до контакт-центру за номером 0 800 30 27 23. Дзвінки безплатні зі стаціонарних телефонів по Україні та з мобільних операторів Vodafone, Lifecell, Kyivstar.

Ми дуже віримо і бажаємо, щоб ніколи ніхто з українців не дізнався, що означає слово «бахнуло», як це – втратити від бомбардувань будинок або лікуватися від отриманих через обстріли травм. Але зі страховим «Бронезахистом» надійніше і спокійніше – він додасть упевненості в непростий час. Потурбуймося про себе та близьких!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Телемедицина: послуга для тих, хто за кордоном, – онлайн-консультація з лікарем з України
Обов’язкова «зелена картка» для автопоїздок за кордон: 6 порад щодо оформлення
Банківська картка: 6 правил захисту при розрахунках