на правах реклами

На українках зараз підвищена відповідальність: вони не лише боронять країну на передовій, гасають за кермом у волонтерських справах, а й тримають тил – вирішують самотужки майже всі родинні, побутові, професійні питання. Половина з нас робить усе на автомобілі. І його техобслуговування, вчасна заміна шин, автострахування – теж тепер на наших жіночих плечах.

Якщо рішення про його ремонт завжди чіткі й однозначні, бо продиктовані конкретними потребами, то варіантів щодо поліса автострахування, обов’язкового для водіїв, український ринок пропонує чимало. Який обрати?

Зрозуміло, що з огляду на непрості часи кожній жінці хочеться отримати оптимальний варіант: не переплачувати зайве й отримати повні гарантії та підтримку у разі страхових випадків. Для цього потрібно або самотужки перечитати купу різних пропозицій страхування та обрати щось на свій страх і ризик, або ж звернутися до фахівців за консультацією.

Ми в редакції (а серед нас половина – автомобілістки) надаємо перевагу порадам фахівців. Тому й звернулися до нашого партнера – у провідну страхову компанію ARX, яка за 28 років роботи на українському ринку довела свою надійність. Цього року НБУ визнав її повністю прозорою перед законом та клієнтами, це при тому, що багато страхових компаній взагалі закрилися. ARX не лише продовжує стабільно працювати, а ще й запроваджує актуальні для воєнного часу послуги (писали про них тут) і, розуміючи непрості часи, допомагає своїм клієнтам обирати найкращі з можливих рішень. Щодо автоцивілки також.

Отож, 5 порад для тих, кому час оформляти поліс обов’язкового автострахування – на що звернути увагу

Перше. Вартість автоцивілки

Це той випадок, коли низька і, здавалося б, приваблива ціна – навпаки, мінус і дуже великий ризик. «Дешева автоцивілка – дорога аварія», кажуть фахівці. Це добре розуміє потерпілий, і не дай боже, опинитися на його місці: дешева автоцивілка – це мінімальні і часто проблемні виплати.

Тож, обираючи поліс, варто звертати увагу на адекватну ціну, точніше, на справедливість тарифів. ARX – єдина компанія, яка при розрахунку вартості поліса враховує два додаткових чинники: вік власника авто і вік самого авто. Це дозволяє більш точно і, відповідно, більш справедливо порахувати ціну для різних категорій водіїв.

Друге. Знижки при автострахуванні

Йдеться не про абстрактні знижки з купою передумов, а про чіткі і зрозумілі. В ARX, наприклад, для вправних водіїв, впевнених у своїй водійській майстерності, надається гарантована знижка 10%. Вона ще й може збільшитися до 25% при придбанні продукту «Автоцивілка Смарт» і при пролонгації договору автострахування. Розмір знижки буде залежати безпосередньо від індивідуальної манери водіння, тобто працює принцип Pay How You Drive («сплачуй як водиш»).

Чим краще водійські навички, тим вища знижка! Тож, якщо ви не лихач на дорогах, є відмінна можливість заощадити

Автоцивілка ARX

Третє. Легкість оформлення і зручність користування

Це особливо важливо у час несподіваних переміщень і додаткових ризиків, адже не завжди є можливість особисто приїхати в страхову. В ARX процес оформлення автоцивілки займає 5-7 хвилин і онлайн – на сайті компанії. При введенні номера машини дані підтягнуться автоматично, а страховка прийде на електронну пошту.

Окрім того, поліс страхування можна тримати у застосунку для смартфона MyARX і через нього купувати нові договори, відстежувати договори рідних, безпосередньо зв’язуватися з компанією. MyARX працює навіть у режимі офлайн – тобто завжди можна звернутися за необхідною інформацією.

Четверте. Гарантія допомоги у типових ситуаціях, що можуть трапитися на дорозі

Автоцивілка ARX має послугу «Автоконсьєрж», яка передбачає допомогу з евакуацією або буксируванням автомобіля до найближчого місця зберігання або ремонту, зарядження акумуляторної батареї, доставлення пального (до 10 л), аварійне відкриття замків, дверей тощо. Кожна жінка за кермом знає, наскільки важливі ці опції.

Ну і, п’яте, на що варто звернути увагу при виборі автоцивілки…

Хоча, можливо, цей пункт варто зробити й першим – це репутація страхової компанії. Страхова ARX виплачує близько 4,7 млн грн страхових відшкодувань щодня і має зелене світло у так званому “світлофорі” МТСБУ. Факт, який говорить сам за себе.

Також маємо кілька хороших порад для тих україночок, які зараз перебувають за кордоном або часто туди їздять автівкою: обов’язкова «зелена картка» для автопоїздок за кордон: як оформити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: