на правах реклами

Ми, жінки, зазвичай усі – акуратні водійки, які не порушують правила дорожнього руху, відповідально ставляться до кермування авто і не створюють ситуацій, які спричиняють ДТП. Але, на жаль, це не гарантує повної безпеки на дорозі: у сусідній смузі може рухатися не дуже досвідчений чи не дуже сумлінний або просто втомлений водій, який мимоволі спровокує аварію. Навіть статистика свідчить: 9 з 10 пригод скоюється саме з вини водіїв. Частіше за все через перевищення швидкості, неправильне маневрування, неправильний проїзд перехрестя чи недотримання безпечної дистанції. Ці випадки – не лише страшний сон кожного водія, а й сумна реальність. Від неї, як кажуть, береженого Бог береже і… хороше страхування.

Кожна водійка має автоцивілку і кожна знає, що цей вид обов’язкового страхування покриває тільки витрати на ремонт авто потерпілої сторони. Для захисту свого авто потрібне КАСКО – добровільний вид страхування власної «мікрочки», «хондочки» чи «тойоти». Не всім зараз по кишені повний поліс такого страхування – війна, ризики, витрати змушують нас економити. Та й чимало з нас мають пристойний досвід за кермом, вважають себе дуже вправними на дорозі, а повний пакет страхування – “не на часі”.

Тому страхова компанія ARX, яка постійно адаптує під сучасні реалії свої страхові послуги, запровадила нову форму страхування – МініКАСКО

МініКАСКО від ARX: що це таке

Це абсолютно повноцінний страховий поліс, але він на відміну від повного КАСКО передбачає страхування не від довгого переліку ризиків, а саме від ДТП з іншими водіями, зокрема:

  • повну компенсацію у разі загибелі автомобіля внаслідок ДТП (як з вашої вини, так і без);
  • компенсацію збитків внаслідок ДТП, у якому винуватець – ви;
  • компенсацію збитків внаслідок ДТП, яке сталося без вашої вини.

МініКАСКО доступний за ціною – його точно оцінять заощадливі жінки. Він застосовується для будь-яких авто і має ліміт покриття до 250 000 грн. І хоча МініКАСКО не діє за кордоном (на відміну від інших видів КАСКО від ARX), для страхування в Україні можна почати саме з цього мініполіса, а далі вже вирішувати, чи оформляти інші види покриття, зокрема, й для поїздок закордоном. Адже для цього у кожному разі потрібна «зелена картка», писали про неї тут.

ARX гарантує клієнтам своєчасні виплати, кожного дня загалом сплачує понад 4,7 млн грн. За 6 місяців 2023 року по КАСКО зібрано понад 837 млн грн страхових премій

Великі бонуси МініКАСКО

Ще дві речі, які оцінять водійки: придбати поліс МініКАСКО можна дистанційно з допомогою менеджера страхової компанії або працівника Контакт-центру ARX.

Також для оформлення поліса не потрібен огляд машини: вона страхується не на повну вартість, а на ліміт відповідальності. До слова: віднедавна огляд КАСКО при страхуванні авто можна здійснити без візиту в офіс – про цю нову послугу ARX ми розповідали тут.

Взагалі ця українська страхова компанія дуже спростила життя водіям завдяки спеціальному застосунку для смартфонів MyARX. У ньому можна зберігати усі страхові договори – і свої, і родини, купувати нові, спілкуватися з компанією тощо.

Застосунок, як й інші нововведення ARX, уже оцінили сотні тисяч українців, які довіряють цій компанії – лідеру у сегменті КАСКО вже 13 років. Упевнені, що серед них – усі читачки нашого онлайн-медіа 🙂

Підписуйтесь на наш дайджест у Telegram, жіночі історії в Інстаграм та приєднуйтеся до нашої веселої 46 000-ї спільноти у Facebook. Не спамимо дописами, ділимося лише дійсно цікавим.