Pro_Vita-страхування-від-онкології
на правах реклами

Ми, жінки, маємо дбати про своє здоров’я завжди, а в умовах війни – тим паче: зараз на наших плечах діти, дім, підтримка наших захисників. Один із таких способів – страхування: це хороша фінансова «подушка» на всі медичні випадки. Особливо, коли випадки дуже критичні – аж до онкології. Знаємо по собі, думати про таке навіть не хочеться, однак українська статистика свідчить, що думати потрібно: в Україні понад мільйон людей страждають від онкологічних захворювань, у нас друге місце в Європі за темпами поширення раку, щоденно реєструється близько 400-500 нових випадків. На жаль…

Онкологія – не лише моральне й фізичне виснаження, а й фінансове. Віримо, що жодну україночку це випробування не торкнеться, але, як кажуть, береженого Бог береже і… страхування. Тобто спеціальні програми, спрямовані саме на страхування життя, здоров’я і, зокрема, страхування від онкології. Увесь цивілізований світ давно користується ними. Нещодавно така програма запрацювала в Україні – «Pro_Vita. Страхування від критичних захворювань», розроблена провідною українською страховою компанією ARX Life.

Завдання програми – допомогти тим, кому встановлений онкодіагноз, уникнути значних фінансових витрат

Їх візьме на себе страхова, якщо діагноз буде підтверджений рентгенологічно (МРТ, КТ) та результатами гістологічних або цитологічних досліджень.

Pro_Vita покриває онкологічні захворювання на початкових стадіях (Т1N0M0) і діє на території всього світу, окрім Криму й населених пунктів, де органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження. Застрахуватись може кожен від 1-70 років. І це ще не всі особливості й переваги страхування від онкології.

Pro_Vita пропонує найбільшу суму виплати – до 1 мільйона гривень

Той, хто хоча б раз хворів на щось серйозне, знає, скільки коштує лікування – важлива кожна гривня на рахунку. Застрахувавшись від критичних хвороб, на рахунку можна мати на вибір 250 тисяч, 500 тисяч або й мільйон гривень. Це максимальний розмір виплати на страховому ринку України.

Гроші надходять на рахунок хворого і можуть бути використані на всі медичні потреби при лікуванні

Застрахована людина отримає ці кошти одразу після встановлення онкодіагнозу. Головне, щоб з дати початку дії договору страхування минуло 90 днів для сум 250-500 тисяч гривень і 180 днів для 1 мільйона.

ARX Life гарантує виплати

Цей критерій при страхуванні здоров’я не менш важливий, аніж сума виплати. Адже який толк з неї, якщо компанія свої зобов’язання не здатна виконати, а таке зараз не рідкість: багато страхових компаній закрилися через війну або пандемію.

ARX давно і впевнено працює в Україні, одна з ТОП-3 страхових за виплатами відшкодувань.

Кожного дня ARX виплачує близько 4 мільйонів гривень за страховими випадками

З 2019 року вона входить до канадського страхового холдингу Fairfax Financial Holdings – ще одна запорука надійності.

Pro_Vita надає можливість отримати консультацію іншого лікаря

Ця послуга називається «Друга медична думка», і її пропонує на українському ринку лише ARX Life. Опція дуже важлива: це альтернативний консультативний висновок українського або іноземного лікаря. Причому оплачує та організовує «другу медичну думку» теж страхова компанія за погодженням із застрахованою людиною.

Загалом Pro_Vita укладається на рік, але договір за потреби можна пролонгувати.

Перше укладення договору – до 65 років, пролонгація договору, який вже діє – до 74 років

До речі, в ARX також є масштабна страхова програма “Медицина без меж. Онкологія”, детальніше про неї можна дізнатися на сайті ARX. Ця страхова компанія взагалі пропонує чимало корисних програм, особливо під час війни, аби полегшити і убезпечити українців. У 2022 році запустила новий продукт “Бронезахист” для страхування від нещасного випадку, який включає і військові ризики. Також запровадила послугу телемедицини для тих, хто за кордоном.

ARX заслужено вважається однією з найкращих у сфері страхування життя, а кому ще довірити своє здоров’я у критичний момент, як не такій компанії?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: