Дарії 19 років, наразі вона студентка Західно-українського національного університету. Веслуванням дівчина займається вже шостий рік. Під час підготовки до змагань двічі на день пропливала 10-15 км. Така наполегливість і допомогла їй вибороти аж 9 медалей на двох чемпіонатах України з веслування на байдарках і каное.

Юна веслувальниця виборола дві срібні нагороди в байдарці-одиночці та байдарці-двійці на дистанції 1000 м. Ще три бронзові нагороди додалися до скарбнички її медалей в байдарці-двійці на 500 м та в байдарці-четвірці на 500 та 200 м. Плюс три золотих медалі – у байдарці-одиночці під час спринтерського марафону на дистанції 3,4 км, на класичній марафонській дистанції у 22,6 км і в екіпажі з веслувальницею з Дніпра Поліною Нуровою – дівчата першими перетнули фінішну пряму, успішно здолавши дистанцію у 26,4 км.

Готувалася до чемпіонатів України Дарія на Тернопільському ставі, також займалася у залі. Й завжди дослухалася до настанов свого тренера Володимира Гикавого

«Була різна робота, як на довгій дистанції, так і на короткій дистанції. А вже ближче до змагань ми трохи збавили оберти, щоб себе тримати в формі і трошки сил зекономити, щоб на чемпіонаті виступити якнайкраще, – розповідає спортсменка. – На самому ж чемпіонаті було близько пів тисячі учасників з 20 областей України. Звичайно, було важко, бо це вже не такий початковий рівень: все  спортсмени підготовлені, всі хочуть завоювати якнайбільше медалей та призових місць».

На цьогорічних чемпіонатах Дарія реалізувалася в усіх видах програми. Наступні змагання, до яких вона готується, – Кубок України. Він запланований на квітень наступного року.

Підписуйтесь на наш дайджест у Telegram, жіночі історії в Інстаграм та приєднуйтеся до нашої веселої 46 000-ї спільноти у Facebook. Не спамимо дописами, ділимося лише дійсно цікавим.