Колишня бібліотекарка Діана Хаджірадєва з міста Ізмаїл у віці 45 років стала чемпіонкою України з бодібілдингу та однією з шести найкращих спортсменок. Наразі вона тренує дівчат, працює дієтологом та готується до наступних змагань.

Що ж підштовхнуло жінку до таких радикальних змін? Діана народилася у селі, навчалася на вчительку початкових класів та образотворчого мистецтва. Працювала в школі, любила дітей, але хотіла яскравішого життя. Так вона потрапила в бібліотеку, де змогла розкритись як творча особистість.

«У мене ідеї просто приходили одна за одною, і з маленьких фотозон, які я робила, це виросло у великі заходи, які були дуже глибокі, сильні, навіть психологічні. Але прийшов ковід, і він вплинув на нашу діяльність. Бібліотека взагалі закрилася і ми сиділи вдома», – розповідає Діана.

Фото: Суспільне. Одеса

Перехворівши на ковід, вона вирішила поповнити втрачені сили і пішла тренуватися в спортзал

«Мені стало цікаво, як працюють м’язи, як все в організмі налаштоване, що можна робити з тілом. Мене це все захопило. Якось дівчата, з якими ми просто займалися у залі, запропонували їх тренувати. Тоді я наважилася піти з бібліотеки та розпочала тренерську діяльність».

З початком повномасштабного вторгнення якийсь час тренувань не було. Однак жінка займалася вдома – замість звичайних вправ вона використовувала ті, які допомагали виплеснути негатив, агресію та впоратися зі стресом. Потім вона повернулася в зал, куди якраз прийшов працювати тренером колишній чемпіон України з бодібілдингу. А ще за місяць – колишня спортсменка-бодібілдерка, яка викладала уроки позування. Й Діана зрозуміла, що це її шанс спробувати себе у великому спорті.

Першими змаганнями став Всеукраїнський чемпіонат з бодібілдингу, який проходив у 2023 році у Львові

«Коли я стояла на сцені і спочатку зрозуміла, що увійшла до топ-6, для мене це вже було перемогою. Але коли оголосили, що стала переможницею, я не могла повірити, що це правда. Я була горда за себе і пишалася собою».

За рік Діана знову зважилася на участь у змаганнях. На чемпіонаті «Південна Пальміра» спортсменка стала третьою, а на чемпіонаті України увійшла до шістки найкращих. І це тільки початок – восени спортсменка планує брати участь у чергових змаганнях. Побажаємо їй удачі!