У Київському національному академічному театрі оперети – прем’єра мюзиклу «Доріан Ґрей»! Вистави розпочинаються з 19 до 23 травня о 19:00 .

Колись єдиний роман видатного Оскара Вайльда «Портрет Доріана Ґрея» приніс авторові карколомний успіх і скандальну славу. Сюжет побудований навколо вічно молодого і дуже привабливого аристократа Англії кінця ХIХ ст Доріана Ґрея, який обміняв свою душу на дар вічної молодості.

«Душа – жахлива реальність», – писав Оскар Вайльд. У 1990 році композитор Варконі Матіас і письменники-режисери Ас Янош і Гунар Браунке перетворили цю містичну історію з її дикими пристрастями і бурхливою чуттєвістю на несамовитий мюзикл.

Проблеми, порушені Оскаром Вайльдом у романі, привертають увагу, спонукають до подальших роздумів. Підтвердження цього є численні екранізації твору. Перша з’явилася майже одночасно із появою кінематографа – у 1910 році. Також роман неодноразово  інсценізували на театральних підмостках різних країн світу, за його мотивами створено мюзикли. Однак, історія не набридає глядачеві і стає все більш актуальною в сучасному суспільстві. В театрі оперети мюзикл заграє новими барвами!

Земні задоволення, таємні пороки, небезпечні інтриги надихають і розбурхують свідомість багатьох. Втім Доріан використовує оточуючих, при цьому втрачаючи зв’язок з реальністю. У нього стирається розуміння добра і зла, гарного й відразливого, що поступово перетворює його на чудовисько і знищує зсередини, і лише на портреті зображується все те, що відбувається з душею.

«Доріан Ґрей» – історія, яка не втрачає актуальності! Насолодіться неймовірною постановкою та акторами в Київському національному академічному театрі оперети!