Зірка «Вікінгів», акторка, режисерка та продюсерка Кетрін Винник стала першою амбасадоркою UNITED24 з Канади. До партнерів UNITED24 також долучився її благодійний фонд The Winnick Foundation.

Канадка українського походження, Винник зосередиться на програмі «Відбудова України», яка допоможе відновлювати будинки у зруйнованих війною областях. 

«Дім — це місце, де сім’я збирається разом. Де розділяють любов і де народжуються спогади. Програма відбудови України відновить не лише домівки, а й збере родини знов», — говорить вона про нинішню діяльність The Winnick Foundation. 

The Winnick Foundation була заснована для допомоги жінкам і дітям у всьому світі. Але після початку повномасштабного вторгнення росії у 2022 році фундація спрямувала зусилля на подолання гуманітарної кризи в Україні

Це привернуло увагу Президента Володимира Зеленського, який минулого року запросив Кетрін Винник до Києва на святкування 31-ї річниці Незалежності України. Під час нещодавнього відеодзвінка вони обговорили деталі співпраці, зокрема те, як The Winnick Foundation у партнерстві з UNITED24 може покращити життя українців, які втратили свої домівки внаслідок російських обстрілів.

Кетрін Винник (Катерина Винницька) походить з канадсько-української сім’ї. Її батьки — українські емігранти, які 1944 року, рятуючись від радянської влади, перебралися спочатку до Німеччини, а згодом, 1949 року, оселилися у Торонто, в Канаді. 

Акторка, яка зараз знімається у популярному шоу BIG SKY на телеканалі ABC, активно підтримує Україну з 2014 року. «Я пишаюсь своїм українським корінням і вважаю своїм обов’язком і справою честі робити все, що в моїх силах, аби допомогти народу України», — говорить вона.