Прем’єра кінопроєкту «Область Героїв» відбудеться ексклюзивно в кінотеатрах з 24 листопада 2022 року. Фільм покажуть у 54 містах України.  Квитки вже доступні для продажу в касах, на сайтах та мобільних додатках кінотеатрів Планета Кіно, Мультиплекс, Оскар, Сінема Сіті, Wizoria та інших. Кошти від кінопоказу підуть на закупівлю обігрівачів для дитячих закладів.

«Фільм «Область Героїв» – присвята всім волонтерам України, які уособлюють силу свободи, незламний дух та віру в перемогу. Глядачі можуть побачити кінореконструкцію у 98 кінотеатрах. Кошти після прокату підуть на закупівлю обігрівачів для дитячих закладів, адже попереду складна зима», – говорить автор та генеральний продюсер Олексій Комаровський. 

«Область Героїв» – це перша масштабна кінореконструкція реальних героїчних історій простих українців. Команда присвятила цей проєкт всім волонтерам України, які ціною власного життя врятували та продовжують рятувати тисячі життів

Глядач побачить відверту кіносповідь про події, які відбувалися у самому пеклі ворожої окупації: в Бучі, Ворзелі, Гостомелі, Ірпені та інших містах і селах. Кожна героїчна сповідь – не про одну людину та її історію, а про тисячі українських волонтерів, які уособлюють незламну українську націю. 

До фільму «Область Героїв» увійшло кілька реальних історій. В головних ролях – волонтери, які особисто зіграли самі себе. І саме в цьому унікальність цієї кінострічки на основі реальних подій: це кіно без акторів

Саундтреком до фільму «Область Героїв» стали два популярних українських треки: «Вільні Люди» українського гурту «Без обмежень» та «Думи» у виконанні Артема Пивоварова та DOROFEEVA.

Автор і генеральний продюсер фільму – Олексій Комаровський. Виробництво кінокомпанії – IdeaFilms. Режисер-постановник – Артур Лерман.