Фото: Роман Шаламов

З 30 вересня до 3 жовтня у Мистецькому арсеналі пройшов ІІ Фестиваль «NEOсвітній Арсенал» захоплива подорож світом, де наука та мистецтво взаємодіють і посилюються. 

Мистецький арсенал зібрав на Фестиваль найкращі музеї зі всієї України для представлення своїх освітніх програм. Участь у NEOсвітньому Арсеналі також взяли інші освітні ініціативи, які у своїй діяльності послуговуються методом едьютейменту — навчання через гру.

Програма NEOсвітнього Арсеналу

Вона складалася з подорожі локаціями учасників, згрупованими за темами: Людина, Суспільство, Всесвіт. Мистецькі інсталяції та інтерактивні програми представляли, зокрема, Пархомівський художній музей, Одеський художній музей, Музей Революції Гідності, Заповідник Тустань, Національний музей Голодомору, Верховний Суд України, Музей у темряві «Третя після опівночі», Лисичанський краєзнавчий музей та багато інших.

У програмі майстер-класів, інтегрованих в простір NEOсвітнього Арсеналу, відбулося понад три десятки занять.

Фото: Роман Шаламов

На ярмарку від видавництв та виробників настільних ігор можна було придбати найсвіжіші книжкові новинки для дітей та підлітків, розваги для розвитку всієї сім’ї. Перформативна програма складалася з виступів народного аматорського театру-студії «Паростки», Київської академії естрадного та циркового мистецтва, фольк-студії «Правиця», барабанного гурту «DrumArt», духового оркестру «Сувенір». Кінопростір запрошує на покази від фестивалю «LINOLEUM» та Fight for Right.