Настала осінь, а слідом за нею наближається зима. Все більше хочеться затишку і, звичайно ж, казки. Організатори фестивалів «СуперМама» подбали про те, щоб у кожної мами, досвідченої і майбутньої, була можливість зануритися в казку на завершення цього року. Вже 12 грудня спільно з фондом «Таблеточки» запрошуємо вас в атмосферу Країни Чудес. Ви зможете не тільки відчути диво, але і самі його створити, адже 50 грн з кожного квитка буде перераховано до фонду «Таблеточки».  Окрім цього, кожен учасник може приєднатися до збору додаткових коштів просто на заході.

Мета «СуперМами»

Фестиваль прагне дати можливість майбутнім і досвідченим мамам подбати про себе, познайомитися з такими ж прекрасними матусями та отримати необхідну інформацію, щоб стати ще більш ерудованими в питаннях, які турбують.

Відкриємо завісу про чудеса на заході. З перших хвилин ви відчуєте себе в Країні Чудес, оточені можливостями випробувати нове і несподіване, наприклад, малювання на воді, або ж дізнатися своє призначення. Наповненість лекцій і харизма спікерів притягуватимуть вас немов магнітом. Прекрасна фотозона та досвідчені фотографи подарують чудовий настрій. Що може бути краще? Хіба що розіграш подарунків від партнерів фестивалю.

Країна Чудес – це про можливість кожної з нас спробувати себе в новій ролі, робити те, що раніше не робила, відкривати світ для себе і дитини, разом з нею вчитися, дивуватися, бути терплячою і передбачливою, затребуваною в будь-який цікавій сфері та красивою в будь-яких проявах краси, бути на одній хвилі та підтримувати.

Саме таких жінок об’єднує співтовариство «Супермама – це я!»

Що чекає учасників

• живе спілкування з гостями і спікерами заходу;
• лекції експертів на важливі теми;
• майстер-класи, чайна церемонія і частування;
• обстеження тіла та волосся;
• ігрові зони, майстер-класи та аніматори для дітей;
• фотозона;
• подарунки всім учасникам, розіграш цінних призів і багато іншого.

Коли: 12 грудня 2021 року з 10:30 до 18:00.
Де: Київ, UBI Конференц Холл, вул. Дорогожицька, 8

Ви ще вагаєтесь? Швидше залишайте заявки, купуйте квитки на сайті https://supermom.space/. Організатори з нетерпінням чекають вас у грудні! Проведіть час із користю та задоволенням і надихайтеся відео з минулого фестивалю “СуперМами”!