Серія картин Катерина Криволап «Блакитний квартет», яка стала першою в проєкті «Українська артгалерея»

Видавництво (і водночас ще й книгарня) «Читай українською» давно розвиває та популяризує українську літературну культуру і ініціювало багато цікавих артпроєктів. «Українська артгалерея» – один з них. Цей проєкт не просто просуває українське мистецтво, а й дає можливість кожному відчути себе митцем.

В основу лягли роботи українських художників та художниць, відтворені у форматі картин для розпису за номерами. Тобто тепер можна намалювати самотужки відоме полотно і прикрасити ним свій дім. Розмальовуючи картину за номерами, крок за кроком створюєш власні інтерпретації, відкриваєш у собі нові грані. Це наче артмедитація або персональний артретріт із пензликом у руках.

Набір для творчості

Першою в проєкті «Української артгалереї» стала серія робіт «Блакитний квартет» української художниці Катерини Криволап. Це набір чотирьох картин розміром 30х30 см для розпису за номерами. У набір входять полотно на підрамнику, акрилові фарби, два пензлики, схема розпису і презентабельне пакування – тобто це ще й хороша ідея для подарунка.

Видавництво «Читай українською» продовжує розробку нових наборів за мотивами робіт інших українських художників.

Завдяки проєкту «Українська артгалерея» кожен бажаючий може досліджувати світ українського мистецтва

Катерина Криволап та її серія картин «Блакитний квартет»
Особлива художниця особливих картин

Катерина Криволап – відома українська художниця, яка працює переважно у стилі петриківського розпису. Нині живе та працює в Канаді. Її роботи експонувалися в галереях Італії, Португалії, Канади, а також у Франції у межах Міжнародної виставки у Луврі.

Серія «Блакитний квартет», що увійшла в проєкт «Українська артгалерея», особлива. «У ній я використала кольори українського прапора, як зв’язок з Батьківщиною. І намагалася зобразити максимальну кількість важливих символів, які, як обереги, бажано мати у кожній оселі», – зазначила Катерина Криволап.

Картини Катерини Криволап – символічний захист дому, родини, своїх дітей, здоров’я і добробуту

Картина «Дерево надії» з серії «Блакитний квартет»
«Дерево надії» для кожної

До серії увійшли чотири полотна не лише з дивовижним малюнком, а й назвами: «Квіти надії», «Голос надії», «Коло надії» і «Дерево надії». Останню, до речі, може отримати кожна з вас, дівчата, взявши участь у розіграші на нашій фейсбук-сторінці. Мерщій переходьте за посиланням, уважно читайте умови – вони дуже прості і чекайте 31 січня – на фейсбук-сторінці ми оголосимо щасливу переможницю! Втім, можете не чекати розіграшу, а вже замовити картини на сайті проєкту «Українська артгалерея».

Нагадаємо також, що видавництво «Читай українською» створило розкішні жіночі щоденники «Моя нова історія» з арттерапією, психопрактиками і марафоном антибуденності – писали про них тут. Впевнені, його заповнення вам теж припаде до душі, як і розпис картин 🙂

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: