До кожного віку – свої іграшки. Дівчатам після вісімнадцяти дуже подобається розважатися зі збуджуючими штучками, які приносять шалене сексуальне задоволення. Асортимент секс-іграшок для жіночої мастурбації вражає та радує. Достатньо заглянути в інтим-магазин SexToys, щоб переконатися в цьому – величезний вибір стильних девайсів на будь-який смак гарантує вдалу покупку.

Яку секс-іграшку вибрати?

Різноманітність товарів для інтиму дозволяє кожній дівчині підібрати для себе зручний гаджет, який точно приноситиме бажану насолоду. Однак, якщо досвіду мало, спочатку можуть виникнути проблеми з вибором. Щоб не помилитися, важливо визначити, які саме види еротичної дії хочеться випробувати найбільше. Від цього потрібно відштовхуватися при виборі секс-іграшки.


1.

КЛАСИЧНИЙ ВІБРАТОР

Якщо хочеться максимальної реалістичності сексуального процесу, слід придбати вібратор, форма якого точно копіює обриси ерегованого чоловічого члена. Вібратор-реаліст доставляє дуже насичені відчуття і виглядає неймовірно спокусливо. Особливо приємно користуватися моделями з великою мошонкою та ефектом сім’явипорскування.

Вібратори бувають:

 • на присосці;
 • для точки G;
 • анально-вагінальні;
 • потрійні;
 • кролики – із стимулятором для клітора.

Управління вібрацією може бути різним. Є моделі з кнопками на корпусі, а є пристрої, що керуються за допомогою дистанційного пульта чи смартфона. Останній варіант найзручніший, адже можна одним рухом руки перемикати швидкість, малюнок та інтенсивність вібрації, не відволікаючись від отримання неземного сексуального задоволення.


2.

ВАГІНАЛЬНІ КУЛЬКИ

Девайси цього типу допомагають підвищити чутливість ерогенних точок у піхву та сприяють зміцненню інтимних м’язів. Регулярно виконуючи тренування Кегеля з вагінальними кульками, можна досягти значного підвищення сили м’язів тазового дна. Піхва стане помітно вужчою і пружнішою, що позитивно позначиться на відчуттях при сексуальній близькості.

Вагінальні кульки поділяються на види:

 • класичні – одна або кілька кульок на еластичній зчіпці;
 • з вібрацією – при роботі м’яко та плавно вібрують;
 • зі зміщеним центром тяжкості – для більшого навантаження під час тренувань.

Спочатку утримувати кульки силою вагінальних м’язів може бути складно, тому новачкам слід вибирати великі та легкі девайси – з ними виконувати інтимну гімнастику легше. У міру того, як м’язи будуть міцніти, слід переходити до важких моделей із металу або скла. А якщо хочеться поєднувати інтимні тренування та мастурбацію, то найкраще використовувати віброкульки.


3.

КЛІТОРАЛЬНІ СТИМУЛЯТОРИ

Найпростіше досягти яскравого оргазму шляхом ритмічного та ніжного впливу на клітор. Для кліторальної стимуляції створюється безліч зручних і цікавих секс-іграшок. Користуватися ними дуже просто, а ще їх можна завжди носити із собою, оскільки за розміром вони зовсім невеликі. При бажанні, наприклад, можна швиденько закінчити прямо на роботі під час обідньої перерви або в гостях, усамітнившись на кілька хвилин у ванній.

Секс-девайси для клітора:

 • міні-вібратор;
 • віброкуля;
 • вакуумний/безконтактний стимулятор;
 • вібратор на палець;
 • насадка-метелик;
 • вібромасажер.

Всі моделі, що вібрують, потрібно використовувати разом з інтимним маслом – це не допустить появи дискомфорту від напористого тертя. Лубрикант слід наносити безпосередньо на клітор безпосередньо перед мастурбацією. Якщо хочеться закінчити швидше, можна застосувати масло з збуджуючим ефектом.


4.

АНАЛЬНА ПРОБКА

Еротична дія на область ануса може доставляти безліч солодких і насичених переживань. Однак, якщо дівчина не практикує анальні ласки, то ерогенні точки в цій зоні можуть знаходитися в сплячому стані. Але їх легко розбудити – для цього потрібно періодично пестити себе анально. Найпростіше реалізувати це за допомогою спеціальних інтимних девайсів.

Анальний корок – це невеликий виріб у формі конуса на ніжці. Занурювальна частина завжди обтічна, тому легко вводиться в тіло. Поверхня може бути гладкою чи рельєфною. Недосвідченим дівчатам більше підходять плаги з ніжного гладкого матеріалу силікону, латексу, кібершкіри. Якщо хочеться жорсткої стимуляції, варто придивитися до моделей із металу, скла, твердого пластику.

Види анальних пробок:

 • з віброефектом – для максимально яскравих відчуттів;
 • рельєфна – посилює насолоду від стимуляції;
 • гігантська – для приємного та безпечного фістингу.

Крім плагів, виробники секс-іграшок створюють й інші анальні девайси: ланцюжки, фалоімітатори, ялинки. Щоб насолодитися анальною стимуляцією, необхідно підготуватись – зробити клізму. Швидко та безболісно очистити кишечник допоможе анальний душ, який легко придбати у будь-якому хорошому секс-шопі.


5.

ФАЛОІМІТАТОР НА ПРИСОСЦІ

Не всім дівчатам подобаються секс-іграшки, що вібрують. Якщо немає бажання користуватися тремтячими або пульсуючими девайсами, обов’язково варто спробувати мастурбацію з фалоімітатором на присосці. Виріб у формі збудженого пеніса оснащений великою присоскою, яка призначається для фіксації фалосу на будь-якій плоскій поверхні.

Як користуватися:

 • зафіксувати фалоімітатор на підлозі чи стіні;
 • нанести на головку девайса трохи інтимного мастила;
 • прийняти зручну позу, ввести фалос у піхву та приступити до фрикцій, ритмічно рухаючи стегнами.

Якщо хочеться реалізувати подвійне проникнення, слід вибрати анально-вагінальний фалоімітатор – з двома фалосами. Також можна вибрати гнучку двосторонню модель формату дилдо. А для любительок максимально розтягування створюються безпечні і неймовірно збуджуючі гігантські моделі – реалістичні фалоімітатори великих розмірів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: