Опитування провела компанія Gradus Research за допомогою свого мобільного додатку. Анонімно допитали 1060 українців віком 18-60 років. Всі з різних міст України. Ми спершу вивчили результат на світлині, а потім узагальнили інші висновки. Читайте, дівчата, і допитуйте свої чоловіків…

Поширена цнота

45% опитаних втратили цноту після 18 років, 25% віком від 18 до 24 років досі незаймані. До 16 років почали сексуальне життя лише 12%. В опитуванні траплялись і респонденти від 30 до 54 років, які досі не мали сексу. Найбільш ранній перший секс спостерігається у столиці: 19% киян втрачали цноту у старшій школі.

Більшість українців загалом задоволені своїм сексом

А точніше, 64% з усіх опитаних, з них – 47% чоловіків і 53% українок. Незадоволених 30%, 6% було важко відповісти.

Найщасливіший у сексі вік

Це період від 35 до 44 років, за результатами опитування. Найбільш незадоволеними своїм інтимом виявились студенти.

Читайте також: Що думають чоловіки про наші сльози, «я схудла?», секс і кришку унітаза

Раз на тиждень

Стільки кохається переважна більшість українців. Дехто частіше. 46% чоловіків займаються сексом «кілька разів» на тиждень проти 31% серед жінок. Дивний розрив 🙂

Чоловіки хочуть сексу частіше

Українки секс раз на тиждень вважають цілком нормальним. А от 44% чоловіків зізналися, що прагнуть більше. І, судячи з цифри вище, якось надолужують. Питання – як? 🙂 Для 87% чоловіків інтим важливіший, ніж для жінок.

Старші чоловіки зазначали, що з віком важливішою стає емоційна прив’язаність, аніж фізіологія

Читайте також: Жіночі історії: про ніч зрад, “хатинки кохання” та інші секстрадиції різних народів

Жіночий оргазм

Українки секс люблять, але лише для 35% з них це щоразу оргазм. 64% зізнались, що часто його імітують. Серед чоловіків імітаторів – менше чверті. 68% сказали, що не бояться обговорювати проблеми в сексі з партнером. Українки сексфантазії теж обговорюють – принаймні 62%.

Більшість чоловіків мали секс на одну ніч

50% опитаних чесно сказали. 20% готові до відкритих стосунків з іншими партнерами. При цьому 86% опитаних – і чоловіків і жінок – виступають вірність у сексі, 80% переконані, що вірність потрібно зберігати лише у шлюбі. 40% українців не бачать нічого страшного у флірті на стороні, маючи при цьому постійні стосунки.

Коханці при постійних стосунках

63% опитаних мали чи мають коханців, перебуваючи в постійних стосунках. Пояснюють сексуальною незадоволеністю.

Також опитування показало тенденцію: з віком люди стають поблажливішими до зради. Респонденти у віці 55-60 років найчастіше відповідали, що зради у житті траплялися, але це не обов’язково привід до термінового розлучення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: