Кіра Касинець з Ужгорода, їй 8 років, і вона продекламувала напам’ять найдовшу скоромовку у світі, яка складалася із 1035 слів. На це Кірі знадобилося аж 6:23:95 хв. Встановлення унікального рекорду України відбулося наживо – у прямому ефірі телеканалу ТРК «Київ». Рекорд зафіксували в Національному Реєстрі Рекордів України.

Цей рекорд має важливу мету. Так маленька Кіра Касинець закликає людей допомагати Збройним Силам України й усім, хто постраждав від воєнної агресії російських окупантів та потребує підтримки.

«Я довго думала, як можу допомогти нашим захисникам, – каже дівчинка. – У мене було мільйон ідей. Допоки, нарешті, не придумала вивчити напам’ять ду-у-у-у-уже довгу скоромовку. Якщо вважатимете, що мій рекорд вартий вашого донату, я буду безмежно щаслива!» 

Талановита маленька українка є переможницею багатьох конкурсів всеукраїнського та міжнародного рівнів із ораторського мистецтва й вокалу. Тренуватися перед рекордом дівчинці допомагала педагог з риторики Якушко Наталія Павлівна. На підготовку пішло близько двох місяців.

Декламуючи довжелезну україномовну скоромовку, дівчинка закликала людей донатити на дрон. Мова про DJI Mavic 3 FMC, вартість якого 110 тисяч гривень. Усе, що буде пожертвовано в рамках рекорду Кіри Касинець, буде передано на закупівлю такого дрона до фонду Guzema Foundation, який заснований Валерією Гуземою та здійснює постійну допомогу військовим та лікарням.

Подивіться відео рекордної скоромовки Кіри й підтримайте її талант донатом на дрон за лінком: send.monobank.ua/jar/2p7swoMspB