Ольга Коротяєва

Ольга Коротяєва – теж акторка, як і Шон Пенн, який дуже підтримує Україну у боротьбі проти роійського болота, зняв фільм про війну, постійно відвідує Київ і допомагає залучати кошти для нашого спротиву. У його особистому житті – купа романів і три шлюби, зокрема, й з Мадонною.

З травня Шона Пенна почали помічати у компанії української акторки
Ольги Коротяєвої. Спершу папараці заловили пару в американському Малібу, потім – у Римі у палких обіймах. У червні Шон та Ольга разом відвідали фестиваль ZEG у Тбілісі, що стало ще одним приводом для преси впевнитися у їхньому романі. Та й актор вже сам підтвердив, що у них з Ольгою «все серйозно».

7 вересня 2023 року він вкотре відвідав Київ – цього разу для участі в Саміті перших леді та джентльменів, організованому першою леді України Оленою Зеленською.

Шон Пенн та Ольга Коротяєва
Шон Пенн та Ольга Коротяєва на Саміті перших леді та джентльменів у Києві. Фото: president.gov.ua

Поруч з Шоном на Саміті в оточені поважних гостей знову чарівна українка…

Шон Пенн та Ольга Коротяєва у Тбілісі. Фото: Tabloid

Ольга Коротяєва: хто вона?

Ольга народилася у 1977 році в Черкасах. Їй 46, Пенну 64, і їм байдуже на різницю у віці – і правильно.

На початку 2000-х Ольга закінчила Міжрегіональну академію управління у Києві та Інтершколу. Потім поїхала на навчання до Франції у театральну школу Жана-Лорана Коше, також закінчила театральний курс Елен Зіді.

Чимало знімалася у французькому кіно: у її фільмографії понад 15 стрічок, з них більша частина – французькі, але є й три російські стрічки, зокрема, французько-російський серіал «Распутін» та російсько-український серіал “Мата Харі”.

У 2011 році Ольга знову працювала в Києві – телеведучою на каналі “Україна”, а згодом знову поїхала в Париж, де працює у Théâtre de Paris.

Шон Пенн та Ольга Коротяєва в об’єктиві папараці
Ольга Коротяєва у фільмі "Домоправительниця"
Ольга Коротяєва у фільмі “Домоправительниця”

Історію свого знайомства ні Ольга Коротяєва, ні Шон Пенн поки не розповідають, але сподіваємося колись почути від них якісь романтично-ліричні зізнання 🙂

Ольга Коротяєва

А наразі переконуємося: вік для жінки – це лише цифри у паспорті, і він ніяк не обмежує шанс на щастя чи доленосну зустріч з чоловіком своєї мрії. Навіть, з таким «недосяжним» як Шон Пенн 🙂

Підписуйтесь на наш дайджест у Telegram, жіночі історії в Інстаграм та приєднуйтеся до нашої веселої 46 000-ї спільноти у Facebook. Не спамимо дописами, ділимося лише дійсно цікавим.