“Не віддавай своїх темряві” – пісня про почуття, які нині переживає кожна дієва людина в країні. Про надію і розлуку, про біль і смерть, про борню Світла з Темрявою, про бойове братерство і, врешті-решт, — порятунок. Поряд із тим — це маленьке кіно, світла казка знята режисером Олександром Балтушевим.

Унікальним є акторський склад: легендарна Юлія Паєвська (позивний Тайра) і знакова для української видавничої справи людина Андрій Гончарук (позивний Publisher), засновник видавництва “Люта Справа”, а зараз — боєць НГУ.

За словами творчої команди кліпу, пісня і відео – про надію, про ту силу і жагу не віддавати себе, своїх близьких та всіх наших людей в темряву зневіри та втрати себе. Ми маємо стиснути зуби, і крізь все пройти свій шлях до перемоги і щастя. Як індивідуальний, так і всього народу. 

Як сказала Юлія Паєвська з цього приводу: “Є речі що неможливо підробити ніяк. Істинно чисті почуття ти знайдеш там, де смерть поряд. Смерті начхати на твої статки, марку машини, цінник твого костюма чи обіду. Коли смерть прийде по тебе — візьме тебе таким, як ти прийшов в цей світ. З собою через її КПП ти не протягнеш нічого. Але можеш залишити по собі пам’ять тим, хто лишиться. Ті,  для кого ми відвойовуємо цю країну, пам’ятатимуть тільки наші щирі вчинки — як пам’ятають донині героїв античності, і збережена країна буде нашим пам’ятником. В цьому доробку я така, як є. Без масок і гриму. Нефарбована і добіса втомлена. Кожен крок дається з болем, я не знаю, чи завтра зможу зробити цей крок знову. Ти ніколи не знаєш цього на війні. Але ти точно знаєш, що чекає тебе по смерті — безсмертя. Бо Україна безсмертна — допоки існує Земля”.

Сюжет кліпу глибоко символічний – героїчна Тайра, яка символізує всю нашу країну, перемагає страх і привидів зневіри. Рятує свого побратима, і, хоч обидва і поранені, але вони їдуть далі.

Попереду – невідомість. Але в цій невідомості є надія. Надія на те, що ми не піддамося темряві і переможемо її