Це видання готувалося до друку пів року. 24 лютого мали вже готовий макет… «Але передати його в друкарню не встигли. “Наша дизайнерка з Ізюма змушена була втікати від війни, рятуючи родину. Вона втратила дім і все що в ньому. Це була справжня трагедія», — розповідають видавці проєкту «Читай українською».

Здавалося б, усю роботу команди скасовано страшними обставинами. Та й хіба тут до книг, якщо навколо — повномасштабна війна? «І дійсно, якийсь час ми не працювали. Але вже за тиждень почали проєкт книгодарування для діток-переселенців. Ще згодом вирішили відновити роботу і над книгою «Усе буде Париж!», бо вона якраз про внутрішні травми та відновлення себе з попелу, про любов до життя, — відзначають в проєкті «Читай українською».

Команді довелося працювати з різних країн, розшукувати техніку, відновлювати макет з нуля. Але якимось дивовижним чином всі проблеми вирішувались!

Макет підготували заново у рекордні терміни і ось уже з 11 травня книги вирушать до своїх читачів по всій Україні

ПРО ЩО КНИГА?

Роман української авторки Анни Бугаєвої переміг у конкурсі рукописів від проєкту «Читай українською!». Це історія про шлях до справжньої себе, який кожна жінка долає у власний спосіб. Ця книга ніби нагадує: життя — не легка туристична прогулянка… Це мандрівка крізь травми та рани, які завдає нам зовнішній світ (актуально, правда ж?). Але насправді ніщо не буває марно. І навіть такий непростий шлях може подарувати нову надію та нові відкриття.
А ще — це книга про Париж. Ілюстрації для видання створила українська художниця Юлія Цвєткова.

Ілюстраторку надихали реальні краєвиди Парижа і це ще більш посилило ефект занурення у мандрівку головної героїні…

ХТО ЗНАЙДЕ «ЩАСЛИВУ КНИГУ»?

Ще до війни видавці планували неординарну акцію — в одній із книг щасливець чи щасливиця мали знайти сертифікат на автобусний тур до Парижа. Нині такий подарунок замінили на 5000 гривень. «З організацією туристичних мандрівок нині складно. Але «щасливій книжці» усе одно бути! В одній випадковій книзі із тих, що будуть придбані за передпродажем, є сертифікат. Ми зобов’язуємось перерахувати кошти на картку щасливчику, який його знайде», — гарантують видавці.

Придбати книгу за передпродажем, випробувати власну вдачу і заодно підтримати українську книгу можна до 11 травня включно. Сторінка проєкту тут.

«Відколи оголосили про вихід книги, отримали численні відгуки і відчуваємо дуже багато підтримки. Для людей важливо, що виходять у світ нові книги українською мовою. А значить життя перемагає. Перемагають українські сенси. І символічно, що робота над виданням велась і з України, і з Польщі, і з Великобританії», — додають у проєкті «Читай українською».

До речі, цей проєкт реалізує також багато цікавих артпроєктів. Наприклад, «Українська артгалерея» – проєкт з картин українських художників, які можна розписувати власноруч. Де їх придбати, писали тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: