В український прокат 18 серпня виходить новий фільм «Там, де співають раки» (оригінальна назва: «Where the Crawdads Sing»). Це екранізація однойменного світового бестселера за версією The New York Times.

В центрі сюжету фільму – молода дівчина Кайя, що довгі роки відлякувала мешканців містечка, відлюдно живучи серед безкрайніх просторів Північної Кароліни. Саме на неї впала підозра, коли трапилось загадкове вбивство місцевого хлопця, який мав близькі стосунки з Кайєю. Тепер героїні доведеться не лише знайти власне місце у світі, а й довести непричетність до злочину. Проте чим ближчою буде розгадка, тим більше шокуючих таємниць вириватиметься назовні…

Головну роль у фільмі переконливо зіграла Дейзі Едгар-Джонс, відома за головними ролями в серіалах «Війна світів» та «Нормальні люди» (обидва 2020 року) та успішному незалежному трилері «Свіжина» 2022 року.

Також у фільмі знімалися Харріс Дікінсон («Кінгс Мен: Початок», «Чаклунка: Повелителька темряви»), Тейлор Джон Сміт («Гострі предмети», «Повітряний бій»), Девід Стратерн («Земля кочівників», «Алея жаху»), Гаррет Діллагант («Дедвуд», «Швидка допомога») та інші. Повноцінним героєм фільму є також Марша – плавні Північної Кароліни з дивовижною незайманою природою.

Саундтрек до фільму під назвою Carolina написала поп-зірка Тейлор Свіфт.

Режисером є Олівія Ньюман. «Українки» мали приємність вже переглянути фільм і залишились від враженням. Рекомендуємо!