Які професії зникнуть до 2030 року? Що прийде на зміну класичним університетам? Які навички найбільше цінуватиме роботодавець майбутнього? А головне — як бути готовим до змін та обрати правильний шлях вже сьогодні? Відповіді на ці запитання дізнаються відвідувачі виставки Future of Work, що пройде з 22 липня до 1 серпня у Києві.

Поштовхом до створення виставки стало ґрунтовне дослідження, проведене експертною платформою Career Hub і Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми “Мріємо та діємо”. Так, за результатами дослідження, тотальна діджиталізація та роботизація процесів призведе до суттєвої видозміни багатьох професій, а частина з них зникне вже до 2030 року.

Внаслідок діджиталізації 50% усіх працівників до 2030 року потребуватимуть перекваліфікації ​​

Професії майбутнього

Цікаво, що одними із найбільш затребуваних в Україні стануть професії у виробничій сфері. Вже зараз за опитуванням OLX Робота більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок.

Щоб підготувати молодь до глобальних змін у роботі майбутнього і була створена безкоштовна інтерактивна виставка Future of Work. Це проєкт, який покликаний пояснити тренди роботи майбутнього у цікавому практичному форматі.

Організатори переконують, що виставка буде корисною не лише для випускників та їхніх батьків, а й для тих, хто хоче розвинути у собі затребувані навички та освоїти новий фах.

Виставка дає можливість молоді зазирнути вперед на десять років та вибудувати власний алгоритм дій для досягнення успіху

Виставка у форматі майбутнього

На відвідувачів чекає насичена програма, яка поєднує у собі заходи онлайн та офлайн. Також працюватимуть інтерактивні експонати, стенди в приміщеннях та open air.

В Україні така виставка проводиться вперше, тож команда проєкту закликає відвідати захід, оцінити та прокачати свої навички, зробити крок до освоєння професії майбутнього.

Виставка безкоштовна і триватиме до 1 серпня у центрі «Арт-Братислава» (м. Київ, вул. Олександра Архипенка, 5). Для безпеки відвідувачів варто заповнити google-форму, щоб контролювати кількість людей на локації.

Реєстрація на виставку за посиланням: http://future.careerhub.in.ua/

Для довідки

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). 

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.