на правах реклами

Певно кожна українка зараз може розповісти історію про переживання, сподівання, що мине саме, або ж спроби стабілізувати свій стан. Адже ми не можемо собі дозволити рефлексії. Наші тендітні плечі мають витримувати усі випробування, які ми перед собою ставимо: турботу про дітей, чоловіка, батьків, професійну реалізацію та заробіток і… збереження власної адекватності. І в цей ланцюжок вимог аж ніяк не вписується безмежна втома і відчуття повного виснаження. Так, на характері та силі волі можна протриматися певний час. Однак краще все ж таки знати спосіб, як себе підтримати на постійній основі.

ЩО ТАКЕ АСТЕНІЯ?

Саме це визначення скоріше за все ви почуєте від терапевта – астенія. Медики використовують цей термін для стану загальної слабкості, втоми та відчуття виснаження без особливих підстав. Тобто ви не бігли перед цим 10 км, не виснажували себе фізично й морально, не перевтомлювалися, і у вас немає вираженого розладу сну. Але при цьому наявні:

  • зниження енергії;
  • втрата інтересу до звичних справ;
  • зниження працездатності.

Звісно, лікар виключить інфекційні або хронічні захворювання, поговорить про рівень тривожності та стресу. Але будемо виходити з тих обставин, які маємо: стрес зараз відчувають майже всі. А тому й не буде якихось надзвичайних очікувань. Проте полегшення симптомів цілком можливе.

Читайте також: Сучасний метод лікування циститу: обійдемось без антибіотиків

ВТОМА НА РІВНІ ТІЛА

Спробуємо пояснити звідки походить ось це відчуття виснаженості з самого ранку. У разі астенії організм сповільнює вироблення оксиду азоту, що впливає на ефективність енергетичних процесів. Тобто батарейка розряджена і не може як слід зарядитися. Суто через фізіологічні процеси. І тому лікування полягатиме у відновленні важливих механізмів шляхом додавання в раціон продуктів, що містять амінокислоти, або додаткового додавання цих речовин до харчування. Про які саме речовини йдеться? Про L-цитрулін.

Він підвищує рівень L-аргініну – амінокислоти, яка є важливим джерелом для синтезу оксиду азоту, що покращує наш кровообіг та підвищує енергетичний рівень.

Крім того, L-цитрулін сприяє видаленню аміаку з організму, що може виникати внаслідок метаболічних процесів та спричиняти втомлюваність.

Також для нас важливий L-карнітин, що відповідає за метаболічні процеси та допомагає нам вивільняти енергію. До речі, з жирових клітин. Хто там збирався навесні привести себе у форму?

Читайте також: Куди поділось лібідо і як його повернути?

ЯК СОБІ ДОПОМОГТИ?

Зауважимо, що на сьогодні вже є немало досліджень та клінічних спостережень щодо користі амінокислот у зменшенні втоми та підвищенні рівня енергії. До того ж вони мають особливе значення суто для жіночого здоров’я. Наприклад, стрес спричиняє різноманітні прояви розладу циклу, а амінокислоти навпаки, регулюють його, зменшуючи ризик багатьох жіночих проблем, покращують репродуктивні функції і навіть підвищують лібідо.

От тільки чи ми здатні надолужити свої дефіцити і забезпечити себе цими важливими речовинами? Бо амінокислоти – це перш за все якісне м’ясо! А ми не завжди їмо його в достатній кількості. А дехто ще й обмежує. Тому й використовують дієтичні добавки, які містять корисні поєднання амінокислот у лікуванні астенії.

Препарат “Солавір” містить всі вищезазначені й потрібні нам амінокислоти

Для більшої ефективності “Солавір” збагачений рослинними екстрактами, Коензимом Q10 (підвищує витривалість і сповільнює старіння), цинком (принциповий мікроелемент для роботи мозку) та найпотужнішим антиоксидантом Астаксантином.

Фармацевти подбали про те, щоб ця ефективна формула одразу починала працювати на вас, з першого ж дня прийому. Для цього розроблена форма порошку, що розводиться водою і безпосередньо вживається після розчинення. Це забезпечує якісне засвоєння і дає змогу відчути на собі результат.

Рекомендуємо пити Солавір ранком після їжі, щоб зарядити себе енергією на весь день і не залишити астенії жодних шансів. Бо є рецепт бадьорості та дбайливого піклування про своє гарне самопочуття!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: