Спитали різних – парубків «пізнього постпубертану», гарних молодиків у тривалих і не дуже стосунках, свіжорозлучених і давно одружених, в яких діти-посада-дім-повна-чаша. До речі, спитали не ми, а соціологи й психологи. Ми лише розмірковуємо…

Причин зрад нарахували п”ять. І головна, дівчата, – нудьга й незадоволеність: у ліжку, в спілкуванні, в теплоті.

47% чоловіків сказали це відверто, половина з них у стосунках більше п’яти років. Скажете, «я не зобов”язана його розважати», «щовечора валюся з ніг від втоми», «це його не виправдовує». Віримо. Знаємо. Але тоді не причитайте, коли знайдеться та, що «розважить». До речі, 45% коханок – незаміжні жінки.

21% чоловіків зізналися, що зрадили, аби самоствердитися, перевірити себе – «крутого самця». Що тут скажеш, крім банальної поради усіх сімейних психологів – хвалити свого чоловіка треба часто, щиро й просто так. Чоловіки милуються красунями, а йдуть до тих, хто схвалює їхні кроки. 

16% чоловіків загуляли під «впливом»: алкоголь, святкування, «карпаратів», відверта спокуса – і на ранок «не винен я, вона сама». Винен. Але навіть у правосудді «вплив» – це пом”якшуючі обставини. А щире каяття – привід для помилування. Ну і кохання, звичайно.

11% чоловіків штовхнула до зради тривала відсутність партнера (відрядження, стосунки на відстані). Нібито чиста фізіологія, «розрядка» і «раз не рахується». Хтозна, може краще про це ніколи не взнати, не вишукувати, не підозрювати. І «з коханими не розлучатись» – надовго.

А є і такі стосунки, які окрім як опустошення, нічого не приносять. Тому для кожної жінки буде пізнавально прочитати, як поводитися у таких токсичних стосунках.

5% чоловіків скочили у гречку з помсти. І їх, напевно, можна зрозуміти. Напевно

«Це не те, що ти подумала»

56% жінок виявили зраду самостійно. Відчували серцем, помічали зміни або банально явився з помадою на сорочці.
24% дізналися про коханку від самого чоловіка. Якщо він дурний і чесний або якщо закоханий у ту, іншу.
19% жінок дізналися про зраду випадково. Скажімо, з дуже пікантного смс від «Микола, автослюсар».
6% жінок про зраду сказали «добрі люди», все таємне колись стає явним.

Читайте також: Секс і закон: що в ліжку заборонено навіть подружжю

«Ми просто друзі»

38% чоловіків знаходять коханок на роботі або по роботі.
21% – на відпочинку. Класичний курортний роман.
17% – на святкуваннях, у компаніях друзів, знайомих.
14% – у відрядженнях.
7% – випадково. Допомогла у магазині вибрати спагеті. Або їхала у тому ж купе. Є такі історії.
3% – по сусідству. На жаль, анекдоти «приходить сусід до сусідки» не лише жарти.

Цікавою для прочитання буде також тема, яка повернути секс у парі.

Там ще було про місця зустрічей, про середній вік зрад і тривалість «лівих» стосунків, але це вже не має значення. Головне… Насправді, головне лише кохання. І ті п’ять причин – це як ключик, щоб кохану людину відкрити, зрозуміти й не втратити… Якщо все-таки це не вдалося, треба гідно завершити стосунки маємо тут кілька порад, як пережити розставання.