Фото Rodney Smith

Чистий четвер – день очищення. Буквального: хати від пилу, кутків від павутиння, чайника – від накипу 🙂 І символічного – очищення душі, думок, способу життя. І нам здається, що викинути все зайве, віджиле, непотрібне з голови, є значно важливішим, ніж викинути з хати. Тим паче, у чистий четвер “сам Бог велів” 🙂 Пропонуємо з цього й почати – буквально за списком: 16 речей, які обов’язково треба викинути в чистий четвер.

1. Викиньте все, що не працює

Просто зараз. От візьміть і винесіть у сміття. Навушники, в яких одне вухо барахлить. Тарілку від старого сервізу, в яку навіть печиво не покладеш – настільки вона недолуга. Покладіть біля під’їзду, раптом комусь щастя. Кофти, сукні, джинси та сукню у стразах, які не личать, не подобаються, старять, повнять і так далі. Жодних дач! У смітник! Ви себе не на смітнику знайшли, носіть красиве! Навіть на дачі.

2. Листочок з дієтою на дверцятах холодильника – туди ж!

У смітник. Не смішно! Замість мордувань на дієтах краще збалансуйте своє харчування.  

3. Викиньте щовечірні розмови по телефону

Ті надокучливі, порожні, коли вам вкотре переповідають: «Ну уявляєш, що він мені сказав, мерзотник!» А ви: «Угу!», а сама в цей час переминаєшся з ноги на ногу – хотіла ж прийняти ванну, подивитися «Доктора Хауса», а змушена знову годинами слухати про чужих «мерзотників».

4. Викиньте всі жалі про минуле

Вчинки, стосунки, «неправильний» вибір. Жодного жалю. Хоч як там, ви вчинили так, як це було потрібно вам тодішній, в конкретній ситуації. Викиньте каяття. Подякуйте за досвід.

5. Викиньте з голови сумніви, чи все сьогодні зроблене ідеально. Nobody is perfect – на холодильник замість дієти!

Фото Rodney Smith

Читайте також: «Келих цноти»: давні інтимні звичаї українців

6. Викиньте роздуми «а якщо…»

Або робіть, або не вагайтеся. Пробуйте! Сподобається – йдіть далі.

7. Викиньте «валізні стосунки»

Ті, що нести важко, а кинути шкода. Руки ще не відвалюються? Зважтеся нарешті! Перейдіть на елегантні кейси з такими коліщатками, які їдуть самі, з якими приємно подорожувати. Красиво, легко, комфортно, надійно. Метафора зрозуміла?

8. Викиньте залишки косметики, непотрібні ліки, баночки-скляночки

Геть усе! Ви заслуговуєте тільки кращого, свіжого, класного. І найголовніше – здоров’я і краси.

9. Викиньте обіцянки “якось перетнутися...”

А також “якось написати, зробити, занести, купити”. Так і залишилося не виконаним довше тижня (ну добре, двох)? Ніхто не помер і не помре? Значить, нікому й не треба. Зайве. Викреслюйте.

10. Викиньте слова «не вмію» або «не розбираюся»

Розбирайтеся, вчіться, вмійте або платіть тому, хто вміє. Ви ж не комплекси в собі вирощуєте, а намагаєтеся полегшити собі життя – чи не так?

Ще цікаве: Таємниці Кобилянської: про що не розповідають на уроках

11. Викиньте звичку постійно вибачатися. Досить одного щирого «прости», якщо є причина. Багатослівні пояснення  – зайвий баласт

Фото Rodney Smith

Ще цікаве: Цікаві факти про білизну, яку носили українки в давнину

12. Викиньте спогади, від яких сльози на очах і руки трусяться

Якщо так є, викиньте. Повернуться – ще раз delete. Навіщо отруювати життя. Було й відгуло.

13. Викиньте манеру завжди поступатися, «бути хорошою»

І тихо мовчати, навіть коли вам щось дуже сильно потрібно. Рвіть це з коренем. Говоріть, просіть, коментуйте, висловлюйтеся, ввічливо і тактовно, але по-своєму і про своє. Хороші дівчатка потрапляють на небеса, а погані – куди захочуть.

14. Викиньте страх постаріти, страх нового, зневіру в своєму щасті

Пакуєте все це в щільний пакет, уявно спалюєте і розвіюєте попіл за вітром.

15. Викиньте поламані дверцята й ручки

Разом зі старою кухнею, надщербленим чайником, склеєним гачком. Лагодити дорожче. Викиньте – швидше купите нове. Таке, як вам давно подобається.

16. Викиньте звичку сидіти годинами в інтернеті

Просто зараз викиньте. Пройдіться, подихайте, подивіться, відчуйте. Це живе. Це працює. Таке й залишайте…

Список склали не ми – побачили на просторах інтернету, але передаємо усім україночкам: чистий четвер – час позбутися усього переліченого. Зрештою, можна і в будь-який інший день – коли дозрієте до змін на краще 🙂

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Традиції у Великдень: 10 справ, які потрібно зробити до і під час свята