Долучаймося до Kind Family Run!

Сімейний благодійний забіг Kind Family Run приурочений до Дня сім’ї – 17 липня і організований для підтримки побудови нової «Дачі» – будинку, де проживають родини, діти яких проходять лікування в Національному інституті раку. Лікування може бути тривалим, тому вкрай важливо, щоб сім’я мала можливість бути разом в цей період, а винаймання житла для багатьох – це непосильні витрати. Центр «Дача» стає справжньою домівкою для всіх маленьких онкопацієнтів України та їхніх родин. 

За 12 років існування «Дача» стала тимчасовим житлом для 1200 сімей з різних куточків країни, але зараз вона не може вмістити всіх, хто перебуває в Києві на лікуванні і потребує житла, тому необхідно зібрати кошти на нову оселю, що зможе прийняти до 350-ти сімей щоріч. Для завершення будівництва необхідно ще 3 мільйони гривень, з яких 1 мільйон планується зібрати за допомогою активних бігунів та їх добрих родин. 

Організаторами забігу є фандрейзингова платформа Kind Challenge та благодійний фонд “Запорука”

Проєкт нової “Дачі”, що вже будується для онкохворих діток
“Дача” – осередок підтримки та любові

«До створення «Дачі» долучилися сотні тисяч українців з різних куточків нашої країни, – зазначила Наталія Оніпко, президентка фонду «Запорука». – Тисячі сімей приєдналися до цього життєствердного проєкту. І ми відчуваємо, що саме завдяки цій численній родинній підтримці «Дача» буде справжнім джерелом цілющої енергії для її мешканців. Дача – серце фонду «Запорука». Ми завжди так кажемо, тому що захист родини, в якій дитина хворіє на рак, – сенс всього, що ми робимо. І «б’ється» це серце тільки завдяки тим, хто «біжить» з нами поряд».

До благодійного збору коштів на «Дачу» вже долучились засновник Makhno Architects Сергій Махно та його родина, Pianoboй Дмитро та Ольга Шурови, фудблогерка Аліса Купер та син Купріян. 

У відеоролику з нагоди Kind Family Run відомі українці та сім’ї, що проходили реабілітацію на «Дачі», розказали, які глибинні смисли зберігає кожна родина

Як взяти участь у Kind Family Run?

Щоб долучитись до забігу та допомогти зібрати кошти, потрібно: 

  • зареєструватись за посиланням;
  • сплатити реєстраційний внесок, 90% з якого піде на будівництво «Дачі»;
  • обрати комфортну дистанцію з  2-х, 5-ти або 10-ти км і пробігти її 17 липня в Києві на ВДНГ або ж у будь-якій точці країни і навіть світу (онлайн-учасники отримають медалі поштою);
  • за бажанням продовжити збір коштів на будівництво «Дачі» (після реєстрації у кожного учасника автоматично формується власна кампанія, де перший внесок – оплата за участь у забігу).

Для маленьких учасників передбачена дистанція на 500 метрів, а також майстер-класи та різноманітні активності, що входять у вартість реєстраційного внеску

До кінця червня діють early bird-ціни на участь у забігу: для індивідуальних учасників – 500 грн, з 1 липня – 800 грн. Дитячі квитки відповідно: 250 грн і 400 грн (після 1 липня)

Хто може взяти участь у Kind Family Run?

У заході можна взяти участь як самостійно, так і з колегами, всією родиною і навіть пробігти обрану дистанцію з дитячим візочком чи із пухнастим улюбленцем. Кожен учасник отримує медаль, а бігуни із кращим результатом – цінні подарунки від спонсорів заходу.

Також підтримати благодійний забіг запрошують і корпоративні команди. Забіг проходить за підтримки Rozetka і Shafa.

На Kind Family Run вже бігтимуть команди від Rozetka, Shafa, Ernst&Young, Data Group, Gelius, IDS Borjomi Ukraine та Parimatch

Маленькі пацієнти Національного інституту раку разом з батьками, які під час лікування зможуть мешкати на “Дачі”

Примножуючи добро

«Допомагати можна без драми, і саме така поміч і залучення – найякісніші та найпозитивніші, тому що не забирають енергію, а помножують її та дають класний приклад іншим! – вважає Тетяна Гриньова, засновниця платформи Kind Challenge. – Тому ми проводимо благодійні забіги, збираючи всі кошти від реєстрацій учасників для важливої мети – у даному випадку на будівництво «Дачі» для онкохворих дітей”.

Впевнені, україночки, що багато з вас захочуть пробігти 17 липня хоча б найкоротшу дистанцію – 2 км, і у такий спосіб підтримати родини, що переживають зараз складну ситуацію. Подивіться на ці теплі, зворушливі обличчя – ми можемо зробити їх щасливими і підтримати на шляху до одужання! 17 липня зустрічаємося на київському ВДНГ!