Кілька організацій, компаній та церковних громад Кіпру та Британії разом з українками, що зараз тимчасово оселилися чи перебувають на цьому середземноморському острові, провели об’єднуючу акцію у Ларнаці «Служіння милосердя». Організувала її українка, активістка Льоля Філімонова.

Місцеві жінки, волонтери організації «Обійми support», жителі містечка Oraklini і британський магазин Dhekelia Thrift Shop привезли одяг для українок. Адже багато з них приїхали на острів ще в прохолодну пору року.

Церковна громада Saint Helena’s Anglican Church теж зібрала речі і виділила затишне подвір’я церкви для проведення події.

Жінки змогли обрати одяг собі й донькам, мамам, рідним

Жінки з Британії організували для учасниць акції традиційний 5 o’clock tea

Також представники компанії Cyprus Millers by Hadjigiorkis і ангел-охоронець усіх українців у Ларнаці – Chriso Georgiou Louca привезли продуктові бокси та традиційну кіпрську великодню випічку флаунес.

Це був дуже душевний вечір, де жінки змогли трошки розслабитися, скуштувати смаколиків, відпочити, поговорити і відчути себе трошки на fashion week. Подія дуже об’єднала українських жінок.