Автоцивілка ARX

Автоцивілка – обов’язковий страховий поліс для авто. Він ніби на слуху, але й досі деякі водійки (серед нас також) не зовсім вірно розуміють, для чого він потрібний і часто обирають, не особливо вникаючи в умови та можливості страхових компаній. А дарма. Адже Автоцивілка – це не просто формальність, а справжній порятунок для водіїв.

Для чого потрібна Автоцивілка

Уявімо типову тепер ситуацію: вимикають світло, ви знову нічого не встигаєте, заклопотана, поспішаєте на роботу, трошки газонули на світлофорі і – бах! – зачепили машину сусіда. В нинішніх стресових ситуаціях від такої ситуації не застраховані (у переносному сенсі) навіть досвідчені водії. Але застраховані (в буквальному значенні) в такій ситуації хвилюватимуться в рази менше, розуміючи, що страховка покриє витрати на ремонт постраждалої машини і позбавить цього фінансового стресу.

Ті водійки, які свідомо й вдумливо обирають Автоцивілку, будуть ще спокійніші, адже матимуть ще кілька додаткових переваг страхування на додачу до базових.

По-перше, ОСЦПВ захищає їхній гаманець. Витрати на ремонт авто інших учасників дорожнього руху можуть бути досить суттєвими, особливо якщо пошкоджено дорогі іномарки.

Автоцивілка дозволяє уникнути цих витрат, тому що на себе їх бере страхова

По-друге, з автоцивілкою водійки почуваються впевненіше за кермом – знають, що у разі неприємності забезпечені підтримкою. Це додає спокою і допомагає зосередитеся на дорозі, а не на можливих проблемах. Менше стресу – краща концентрація, і, як результат, безпечніше водіння.

ОСЦПВ є обов’язковим видом страхування для усіх власників транспортних засобів України. Без цього полісу водій просто не має права виїжджати на дорогу. Тож Автоцивілка – це і виконання закону, і уникнення штрафів. Теж вагомий аргумент на користь того, щоб не відкладати оформлення страховки.

Головне – придбати її у надійної, перевіреної компанії. Страхова ARX вже 30 років на ринку, пропонуючи перевірений поліс, кожного дня сплачуючи майже 5 млн страхових відшкодувань. Сьогодні поліс легко придбати на сайті компанії, онлайн, витративши лише 5-7 хвилин.

Допомога з ДТП

Ще один плюс Автоцивілки – це допомога у разі непередбачених ситуацій. Наприклад, водійка потрапляє у ДТП, розгубилася, не знає, що робити. Зателефонувавши у страхову, вона отримає консультацію, компанія допоможе розібратися та зробити правильні кроки.

ARX ще додатково пропонує сервіс «Автоконсьєрж», який передбачає допомогу на дорозі (евакуацію, буксирування автомобіля або ремонт, зарядження акумуляторної батареї, доставлення пального, аварійне відкриття замків, дверей тощо). А це для нас, жінок, дуже важливо – ті, у кого хоч раз «глохла» машина посеред дороги, добре це розуміють.

Нарешті, знижки! Досвідчені й обережні водійки можуть непогано заощадити. ARX під час придбання ОСЦПВ враховує два додаткових чинники: вік власника авто і вік самого авто. Це дозволяє більш точно і, відповідно, більш справедливо порахувати ціну для різних категорій водіїв.

Тобто, для досвідченої водійки вартість страховки буде меншою

Також дівчатам за кермом слід пам’ятати, що за статистикою у понад 40% випадків ДТП збитки, нанесені майну потерпілих, значно перевищують 160 000 грн (це сума відшкодування майнових збитків за законом). Тому варто придбати додаткове покриття – поліс добровільного страхування цивільної відповідальності, який коштує недорого, але надає більший захист від наслідків дорожніх пригод.

В ARX Добровільна автоцивілка збільшує страхове покриття на суму від 50 000 грн до 1 000 000 грн і охоплює багато ризиків, пов’язаних з ДТП. Навіть маючи Автоцивілку, можна оформити Добровільну Автоцивілку в ARX.

Не нехтуйте цим, паняночки. Автоцивілка знімає з наших плечей хоча б один тягар – фінансовий і додає впевненість хоча б у підтримці в разі форс-мажору за кермом. Краще мати поліс і не користуватися ним, ніж залишитися без нього у потрібний момент. З полісом від ARX кожен ваш кілометр захищено!