Сервіс та запчастини BMW X5
на правах реклами

При покупці нового або старого автомобіля корисно буде дізнатися, як він поводить себе в експлуатації, які технічні проблеми з ним можуть виникати та наскільки дороге його обслуговування. Часто заявлені виробником характеристики насправді можуть не відповідати реальності або можлива поява інших нюансів, залежно від умов експлуатації машини. З врахуванням того, що запчастини на BMW X5 мають високу вартість, слід заздалегідь дізнатися про експлуатаційні нюанси цього автомобіля. Всю необхідну інформацію можна отримати з відгуків тих людей, які вже експлуатували цю модель.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА ЗАПЧАСТИНИ BMW X5

Більшість відгуків про дану модель та її модифікації позитивні. Під час експлуатації найчастіше доводиться міняти моторну оливу – кожні 10 000 кілометрів пробігу.

Також швидше за інші деталі зношуються гальмівні колодки та диски. Це зумовлено високою динамічністю автомобіля, що сприяє активному використанню гальмівної системи. Виходячи з відгуків, купувати для БМВ Х5 запчастини двигуна доводиться рідко. Це обумовлено надійністю силового агрегату, а тому навіть при купівлі старого автомобіля, проблем з двигуном можна не очікувати найближчим часом.

Витрата палива коливається в межах 7-12 літрів, залежно від стилю водіння, завантаженості, якості дороги та технічного стану силового агрегату. Якщо судити з відгуків, середня витрата становить 10 літрів. З конструктивних переваг найчастіше відзначають такі нюанси:

  • багажник великої місткості;
  • якісне оздоблення салону;
  • велика кількість систем, що підвищують рівень безпеки;
  • складаються задні сидіння;
  • оптимізована підвіска як для шосе, так і для бездоріжжя;
  • зручна навігація в салоні та ін.

Головна перевага цього автомобіля полягає в тому, що запчастини на BMW X5 завжди є у наявності. Це дозволяє швидко купити необхідні деталі та відновити машину у разі виходу з ладу.

У кожному місті знайдеться автосервіс, який візьметься за обслуговування цієї моделі.

НАСКІЛЬКИ НАДІЙНІ ЗАПЧАСТИНИ BMW Х5

Автомобілі марки BMW вважаються найдорожчими в обслуговуванні, попри надійність. Це обумовлено вартістю деталей, тому що вони є високотехнологічними виробами з високою собівартістю. Це виправдано надійністю запчастин, які працюють коректно до повного виходу з ладу. Але це відбувається значно рідше, ніж на недорогих марках авто.

Наприклад, запчастини BMW X5 для ходової частини служать заявлений виробником термін незалежно від умов експлуатації. Судячи з відгуків, у багатьох власників цього авто амортизатори починали текти тільки після пробігу 200-250 тисяч кілометрів.

Попри те, що автомобіль оснащений численними датчиками різних бортових систем, у відгуках практично не трапляються випадки, коли ці сенсори давали збій. А від цього безпосередньо залежить надійність машини та її комплектуючих.

Знайшлися у цього автомобіля і недоліки. Багато хто скаржиться, що такі запчастини БМВ Х5, як дверні ручки, розташовані на передніх дверях, на морозі стають крихкими. Тому взимку їх легко зламати неакуратним рухом.

Хоч виробник рекомендує міняти моторну оливу кожні 25 000 кілометрів пробігу, всі, хто експлуатував цю модель, стверджують, що робити це краще вже через 10 тисяч.

Загалом, як і в інших автомобілях, надійність запчастин BMW X5 залежить від своєчасного обслуговування.

ЯК ЗАПЧАСТИНИ BMW Х5 ВПЛИВАЮТЬ НА ВАРТІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Вище йшлося, що дана марка автомобілів займає перше місце за вартістю обслуговування. За статистикою, власник автомобіля марки BMW щорічно витрачає в середньому близько 900 доларів лише на проведення ТО. Це середній показник, який відповідає моделі Х5.

Згідно з відгуками, власники такої машини витрачають на рік обслуговування від 1000 доларів і вище. В Україні це обумовлено не лише тим, що для БМВ Х5 запчастини не дешеві, а й незадовільними дорожніми умовами. Низька якість доріг сприяє збільшенню навантаження як на силовий агрегат, так і на ходову частину автомобіля.

Деякі власники цієї моделі підрахували зразкове співвідношення пройденої відстані та витрат на технічне обслуговування. Зважаючи на їх відгуки, потрібно витрачати приблизно 150 доларів на кожні 8 тисяч кілометрів пробігу. Така сума обумовлена ​​тим, що необхідно не лише купити запчастини BMW X5, але й заплатити за їхнє встановлення в умовах автосервісу.

Самостійно виконувати ремонтні роботи у такому автомобілі не рекомендується.