Як приємно куштувати ароматну полуницю або хрумкий перець увесь рік! І це цілком можливо завдяки заморожуванню, яке допомагає зберігати сезонні фрукти, ягоди, овочі з максимальною кількістю вітамінів і в первісному, необробленому вигляді.

Головне, знати кілька нюансів правильного заморожування – і тоді дійсно можна буде насолоджуватися свіжою городиною навіть узимку. Холодильники Gorenje із сучасними функціями забезпечують бажану свіжість продуктів.

Шоковий чи сухий спосіб: як краще заморожувати

Найкращим і найпростішим вважається шокове або швидке заморожування, при якому продукт швидко обробляється дуже низькою температурою і зберігає майже всі свої смакові якості, вітаміни та вигляд. Функції швидкого заморожування FastFreeze і XtremeFreeze є в холодильниках і морозильних шафах Gorenje: фрукти та овочі спершу потрапляють у режим -24 °C, а після заморожування зберігаються при стандартній температурі.

Інший спосіб заморожування – «сухий»: продукти миють, сушать і заморожують у звичайній морозильній камері. Ретельно висушити при цьому вкрай важливо.

Від зайвої вологи фрукти гірше зберігаються, ягоди злипаються  

Пакети чи контейнери: у чому краще заморожувати

Точно не варто заморожувати у непризначених для цього магазинних пакетах. Є спеціальні пакування із застібками, в яких зручно зберігати тверді фрукти, овочеві суміші в невеликих морозильних камерах. Обов’язково максимально витисніть повітря перед тим, як щільно закрити пакет.

Пюре можна заморожувати у пластикових пляшках. У контейнерах краще заморожувати м’які овочі, фрукти і ягоди.

У контейнерах овочі та фрукти не помнуться і збережуть форму

Великі чи малі порції: яку кількість краще заморожувати

Малі порції зручніші: не доведеться розморожувати, скажімо, кілограм полуниці заради склянки, потрібної для пирога. А от в загальній кількості порцій можна не обмежуватися: місткість морозильних скринь Gorenje сягає до 20 кілограмів, а в комбінованих холодильниках морозильна камера має контейнер XXL SpaceBox, в якому, для порівняння, можна зберігати величезну індичку. Пакети із замороженими продуктами можна підписати і складати ярусами за видами, щоб потім не плутати вишню з полуницею. Втім, якщо сплутаєте – не страшно, взимку вони буду однаково смачними та корисними!

Довідкова інформація.
Gorenje – провідний виробник великої та дрібної побутової техніки, представлений у 90 країнах світу. Дизайн – частина філософії компанії.
Компанія має 57 років досвіду в промисловому дизайні. 20 років успішної співпраці з дизайнерами зі світовим іменем: Pininfarina; Ora ïto, Карім Рашид, Старк.
У 2020 році компанія відсвяткувала 70-річний ювілей.
Понад 9000 співробітників у 5 найбільших виробничих компаніях у галузі гуртової торгівлі в Південно-Східній Європі.
Gorenje отримує нагороду Red Dot протягом 10 років поспіль за чудовий інноваційний дизайн виробів.