Презентація застосунку за участю представників влади, поліції та правозахисних організацій

Тривожна кнопка для тих, хто зазнає домашнього насилля, на вигляд дійсно як звичайний мобільний застосунок. Нейтральна іконка, бачачи яку на екрані смартфона, ніхто зі зловмисників не здогадається, що це – зброя проти домашнього насильства і можливість екстрено повідомити в поліцію про небезпеку або аб’юз. Достатньо зайти у застосунок, натиснути на кнопку SOS на 2 секунди, і виклик тут же передається службі реагування поліції.

Такий мобільний за стосунок створили і презентували Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine за підтримки Посольства Великої Британії British Embassy Kyiv.

Назву застосунку не поширюють публічно навмисно, щоб про нього не знали знати потенційні кривдники, ті, хто б’є жінок, дітей і близьких

А от ті, хто потерпає від аб’юзерів, можуть отримати всю інформацію та завантажити програму, зателефонувавши на гарячу лінію 116 123 або написавши особисте повідомлення на сторінці «Розірви коло» у Facebook.

Презентація застосунку за участю представників влади, поліції та правозахисних організацій

«Наше протистояння російському агресору – не привід забувати про невоєнне насильство, не привід применшувати його шкоду. Зараз, коли всі ми, вся країна знає, як це страшно й боляче – зіткнутися з агресором, ми як ніколи добре можемо зрозуміти тих, хто постраждав від домашнього насильства. І маємо їм допомогти. Впевнена, після всього, що переживає нині Україна, наше суспільство не буде терпимим до насильства вже ніколи», – додала перша леді України Олена Зеленська на презентації застосунку.