Фото: Military Media Center (Аrmyinform)

Жіночий підрозділ БПЛА буде займатися безпілотними авіаційними системами у тісній інтеграції із Силами оборони України. Конкурс на посади у ньому вже стартував. Відбір відбуватиметься через конкурс: оцінка здібностей виконувати бойові завдання, навчання, перевірка від СБУ та фінальне рішення щодо зарахування.

Як повідомив на своїй сорінці командир роти ударних дронів «Орден Сантьяго» Ігор Луценко, до участі запрошені жінки віком від 18 років, бажано зі знанням та досвідом у сфері пілотування, експлуатації, ремонту, обслуговування БПЛА або подібних систем. Також плюсом для претенденток будуть військові навички: від сапера до медика чи стрільця. Як і досвід програмування, роботи за технічними спеціальностями (електроніка, радіо тощо).

Жіночий підрозділ працюватиме з (відносно) складними системами, що потребують технічної грамотності, уважності та акуратності, базових інженерних навичок і творчого тактичного мислення.

Заповнити коротку анкету з резюме можна за лінком: https://forms.gle/NYUSsaBPQtFczpbf9

Між іншим, нагадав Ігор Луценко, перший український жіночий підрозділ було створено в лавах Українських січових стрільців перед Першою світовою війною. А один із найвідоміших жіночих підрозділів у світі — це Жіночі королівські військово-повітряні сили Великої Британії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: