Військовослубовиці Закарпатського легіону. Фото: служба зв’язків з громадськістю Оперативне командування “Захід” та 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада.

Загальної мобілізації жінок не буде. Принаймні так сказав Президент України Володимир Зеленський на підсумковій пресконференції 19 грудня. Зокрема, він повідомив, що не підписуватиме законопроєкт про мобілізацію жінок.

Про підготовку відповідного законопроекту щодо мобілізації жінок і зниження призивного віку повідомила народна депутатка Мар’яна Безугла. За її інформацією, згідно з цим законопроєктом, жінок на бойові посади мали призивати на добровільній основі. Також законопроєктом передбачаєтья зниження призовного віку чоловіків у рамках мобілізації до 25 років. “Якщо пропозиція буде аргументована, я з нею погоджуся”, – додав Володимир Зеленський.

Ми в журналі “Українки” пишаємося кожною жінкою, яка зараз працює на нашу перемогу і захищає нас у лавах Збройних сил України. За даними Міноборони, це понад 60 тисяч військовослужбовиць. Про них – наш масштабний спецпроєкт “Наші захисниці”.