Ізраїльські лікарі регулярно вдосконалюють методи лікування раку молочної залози і працюють над тим, щоб після терапії жінки не страждали від побічних ефектів. Це стосується, зокрема, і операцій з видалення злоякісних пухлин, після яких багато жінок відчувають себе недосконалими і недостатньо жіночними.

Найсучасніші техніки реконструктивної хірургії

Щоб виправити це і повернути пацієнткам впевненість у собі, лікарі в Ізраїлі використовують найсучасніші техніки реконструктивної хірургії, які дозволяють відновити природну форму грудей після мастектомії і повернути жіночому тілу гарні природні обриси. Одна з таких сучасних операцій нещодавно буда проведена в клініці «Іхілов» (Тель-Авів): під час одного хірургічного втручання лікарі, використовуючи робот-хірург Да Вінчі, видалили новоутворення і відразу провели реконструктивну процедуру з використанням імплантатів. Раніше для досягнення кінцевої мети знадобилося б 2-3 операції.

Рак молочної залози – найбільш поширене онкологічне захворювання у жінок. І мастектомія досі лишається невід’ємною частиною лікування для великої кількості хворих.

Водночас, багато досліджень показало, що жінки, які після терапії пройшли операції з реконструкції грудей, почуваються значно впевненіше і комфортніше з точки зору психологічного здоров’я

Медичний центр «Іхілов»
Нові можливості

Резекція пухлини дає шанс на одужання, реконструкція ж дозволяє відновити природний вигляд молочних залоз і дає хороший естетичний результат.

В Ізраїлі проводиться два види операцій, спрямованих на реконструкцію грудей:

  • з використанням імплантатів;
  • з використанням власних тканин пацієнтки.

Операція, проведена в МЦ «Іхілов», дала лікарям можливість не тільки провести двосторонню мастектомію, але також зберегти сосок і відразу встановити пацієнтці імплантати. А використання робота-хірурга Да Вінчі дозволило мінімізувати ризики, провести процедуру через маленькі розрізи і досягти чудового естетичного ефекту.

Наразі таке хірургічне втручання схвалене для проведення профілактичної мастектомії, проте професор Йоав Барнеа, керівник відділення пластичної хірургії і реконструкції молочної залози в клініці «Іхілов», назвав цей підхід новаторським. «Я вірю, що невдовзі така операція стане звичною для пацієнток з раком молочної залози в Ізраїлі,» – зауважив лікар.