Українська співачка ROXOLANA та один із найпопулярніших гуртів України KAZKA випустили спільну роботу – пісню «Не своя». Композиція є частиною проєкту Ukraine Is, який ROXOLANA присвятила поєднанню української поезії та сучасної музики.

Основою пісні «Не своя» стали кілька віршів знаменитого та неординарного українського поета-футуриста Михайля Семенка, який жив у 30-ті роки минулого століття. Музику до пісні ROXOLANA написала сама.

«Працюючи над цим треком, я одразу розуміла, що це має бути дует, причому дует двох дівчат, які, співаючи разом, дають пісні не тільки потужне звучання, але й потужний сенс про те, що дівчата можуть бути такими, як вони хочуть, а не такими, як їм диктує суспільство. А найяскравішою дівчиною, яка бореться зі стереотипами у нашій країні є Саша Зарицька. Тому я від самого початку мріяла заспівати цю пісню разом з нею і гуртом KAZKA, – розповідає ROXOLANA. – Я неймовірно щаслива, що, незважаючи на неймовірно складний графік, Саша відразу погодилась на цю колаборацію і ми записали трек. Моя мрія здійснилась!»

На цьому співпраця Роксолани із гуртом KAZKA не завершується, адже найближчим часом артисти планують представити відео на пісню «Не своя».

Нагадаємо, «Не своя» – не перший дует проєкту Ukraine Is. Кілька місяців тому ROXOLANA записала трек «ФРАНКО» у дуеті з Народною артисткою України Ніною Матвієнко. Телевізійна прем’єра пісні відбулась на «Вечорі прем’єр з Катериною Осадчою» на каналі «1+1». Кліп на цю пісню набрав понад  пів мільйона переглядів на Youtube.