Цієї зими шанувальників новорічних фантастичних вистав та фанатів комп’ютерних ігор-подорожей чекає прем’єра концептуально нової мультипросторової шоу-подорожі «Кібер Санта. Інший вимір» від творців грандіозних зимових постановок «Winterra» та «Вартові мрій».

Вперше в Україні

У шоу будуть повністю стерті кордони між глядачами, сценою та акторами – у ньому не буде звичного залу для глядачів і сидячих місць, а відвідувачі вирушать у фантастичну подорож між трьома сценами і самі опиняться в епіцентрі сюжету, ставши частиною вистави.

«Шоу „Кібер Санта” – це результат роботи зіркової команди. Співавтором* головної музичної теми шоу став Потап (Олексій Потапенко). Трек був записаний на MOZGI Studios, а зазвучить він у виконанні соліста гурту MOZGI – Дяді Ваді*. Погодьтеся, складно уявити новорічні свята без запальних треків головних хіт-мейкерів країни! – Розповідає директор Stаge Show Compаny Наталія Гончар. – А створенням неймовірних візуальних ефектів та магії у шоу “Кібер Санта” займаються Profi Innovations, Front Pictures та Red Rabbit Entertainment – лідери ринку entertainment-компаній”.

Нове шоу точно змінить уявлення українців про традиційні зимові вистави. Запрошуємо подивитись!

Захоплююча історія

Інноваційний формат ігрового шоу з технологічними візуальними спецефектами, карколомними акробатичними трюками, грандіозними декораціями, поряд з професійною грою кращих акторів комічного жанру і танцюристів зможе захопити і повністю залучити всю родину. Кульмінацією вистави стане показ Antigravity.show, яке вже підкорило суддів американського шоу талантів та глядачів з усього світу, а в Україні буде продемонстровано вперше. У ньому завдяки поєднанню суперсучасних технологій та візуальних рішень повністю розчиняються межі реальності.

«Формат подібного мультипростанного шоу буде презентовано в Україні вперше! Кібер Санта. Інший вимір» – це мегаподія, яка дарує новорічний настрій, заряджає та змушує пишатися», – доповнила Наталія Гончар.

В нашій країні саме українською командою, акторами створюється такий висококультурний інноваційний та технологічний продукт

Інтерактивний сюжет

Разом із головними героями гості проживуть захоплюючу новорічну історію, яка сталася напередодні Нового року з хлопчиком Марком. За сюжетом у розпал святкувань головний герой залишається вдома, щоб протестувати нову комп’ютерну гру, на яку так довго чекав. Несподівано його перериває дивний чат, що з’явився з нізвідки. А його загадковий співрозмовник – Санта – просить допомоги в пошуку виходу з кіберпростору, адже з іншого виміру він ніяк не встигне підготуватися до свята та привітати мільйони людей по всьому світу. Кіберпростір відкриває свої двері Марку та історія починається…

«Команда WePlay Esports поділилася своєю кіберспортивною експертизою із творцями шоу, щоб надати реалістичності та видовищності «Кібер Санті». Активності, які ми готуємо спільно з колегами зі StageShow Company, занурять аудиторію у світ, де зникає межа між реальним та віртуальним. Упевнений, що глядачам сподобається «Кібер Санта» та створена ним святкова новорічна атмосфера!» – розповідає Олег Гуменюк, CEO WePlay Holding, кіберспортивної групи, яка поєднує індустрію розваг, кіберспорт та світ технологій.

Вартість білетів: 690 грн. Постановою головного шоу цієї зими традиційно займаються відомі режисери-постановники Костянтин Томільченко та Олександр Братковський.