Коли за вікном справжня зима, то що його робити, як не читати – зручненько вмостившись у кріслі під ковдрою? А ми підкажемо, що. Книжкові новинки від видавництва BookChef – на будь-який вік і будь-який смак.

«180 секунд»

Книга про пошуки себе і несподівані знахідки

Джессіка Парк, «180 секунд»

Здебільшого люди не наважуються змінити свої погляди впродовж життя. Елісон Денніс для цього вистачило лише 180 секунд… Провівши дитинство, кочуючи з одного сиротинця до іншого, Елісон вирішила тримати всіх людей на відстані витягнутої руки. І хоча її вдочерили у шістнадцятирічному віці, вона прагнула прислухатися до раціональних доводів, аніж вірити в незмінність почуттів. Але вже на третьому курсі коледжу їй стає все важче розчинитися в білому шумі, що постійно лине з її навушників. Одного дня Елісон несвідомо долучається до незвичного соціального експерименту, що триває лише 180 секунд. Ні вона, ні Есбен Бейлор, популярна зірка соціальних мереж, який опинився навпроти неї, виявляються не готові до того, що на них очікує.

Авторка книги, Джесіка Парк – американська письменниця у жанрі Young Adult, давно і всерйоз захоплена психологією.

«Знайди мене»

Глибоке дослідження різновидів любові

Андре Асіман, "Знайди мене"

Американський письменник Андре Асіман, автор всесвітнього бестселера «Називай мене своїм ім’ям», продовжує переповідати життєві історії його складних та привабливих персонажів через десятки років після першої зустрічі. Історія у «Знайди мене» оповідується від імені батька Еліо, Семюеля, що подорожує з Флоренції до Риму, щоб навідати сина, обдарованого класичного піаніста. Випадкова зустріч у потязі з гарною молодою жінкою рушить всі плани Семюеля і назавжди змінює його життя. Незабаром Еліо переїжджає до Парижа, де також заводить романтичні стосунки, тоді як Олівер, нині вже сімейний професор коледжу в Новій Англії, раптом замислюється про подорож назад через Атлантику. Ця книга повертає нас до чарівного світу одного з визначних романів сучасності, щоб ще раз поставити запитання: чи помирає насправді справжнє кохання?
Маємо і таку підбірку психологічних книг, радимо ознакомитись — ви знайдете цікавинку для себе.

«Книга для дівчат. Посібник зі статевого дозрівання від Еллен та Ніни»

Стане в пригоді дівчатам-підліткам, а також їх батькам, психологам і педагогам

«Книга для дівчат. Посібник зі статевого дозрівання від Еллен та Ніни»

У житті кожної дівчинки настає час, коли вона починає стрімко змінюватися. Змінюються її тіло, емоції, розум, навіть спосіб мислення. Як і чому це відбувається, розповідають авторки «Книги для дівчат», лікарі-гінекологи Ніна Брокманн та Еллен Сантеккен Дал, вже відомі у багатьох країнах світу завдяки книзі «Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки». Вони добре пам’ятають, які труднощі довелося долати їм особисто в період статевого дозрівання, а тому зібрали тут відповіді на найважливіші питання, які виникають у дівчат, а також найдієвіші поради, скориставшись якими, можна легко подолати шлях змін. Дотепні й доволі детальні ілюстрації Маниль ​​Вінснес допомагають ліпше зрозуміти, про що йдеться в тексті, а також приносять візуальну насолоду.