В Україні розпочав роботу унікальний IT стартап – e-commerce платформа online-stylist.com.ua, на якій і ви особисто, україночки, і ваші компанії можете замовити послуги стилістів: персональних, фешн, іміджмейкерів, б’юті, стилістів комерційних зйомок для брендів, реклами і навіть стилістів для оформлення житлового простору.

Обличчям і CEO платформи Online Stylis стала Світлана Конар, колишня керівниця українських жіночих онлайн-ЗМІ. Понад вісім років Світлана працювала маркетинг-директором в медійних компаніях, а також має досвід роботи стилістом на зйомках для кількох журналів.

На думку Світлани, в Україні тема затребуваності стилістів стає дедалі актуальнішою: «Але у нас ще немає конкретного розуміння, як саме стиліст може допомогти. Є лише розуміння того, що він потрібен. Друге питання: а де його шукати? І найважливіше –  як вибрати свого стиліста?”

“До того ж, у багатьох ще є певна обережність, острах щодо послуг стилістів, адже в цій сфері відсутні будь-які офіційні стандарти роботи»,– додає пані Світлана.

Персоналізований підхід

Сервіс Online Stylist, підкреслює Світлана Конар, – це комфорт і гарантії для обох сторін. Для замовників послуг – легке й зрозуміле вирішення конкретної проблеми та індивідуальний підхід. Для стилістів – це продюсерський центр, який об’єднує професіоналів, допомагає їм активно розвиватися.

«В Україні дуже добре і активно розвивається фешн-індустрія, багато українських дизайнерів уже відомі у світі. Прийшов час для того, щоб грамотно й професійно поєднати світ моди і український споживчий ринок у більш масштабному варіанті», – вважає Світлана Конар.

Читайте також: Потрібна річ: в Україні створили сервіс пошуку декораторів «ХатаКохата»

Для партнерів та компаній

Про те, як конкретно працює сервіс Online Stylist і за рахунок чого цій ця e-com платформі вдається зберігати персоналізовані для кожного клієнта послуги, докладніше тут: https://online-stylist.com.ua/ru/ how-it-works.

Також варто відзначити, що на даному сервісі послуги стилістів можна отримати не тільки для себе персонально, а й для свого бренда: від стилізації рекламних роликів, фотосетів до оформлення вітрин шоурумів. І навіть можна замовити послугу підбору дизайнера інтер’єру.

Якщо ви професійний стиліст середнього або високого рівня, ви можете стати партнером платформи, бути представленим на ній та отримати всі можливості, з якими можна ознайомитися за посиланням https://online-stylist.com.ua/ru/stilistam.

«Ми спрощуємо людям пошук і підбір потрібних фахівців. Заощаджуємо час та допомагаємо визначитися з професіоналом, який найбільш буде підходити під конкретне завдання», – пояснює СОО сервісу Тетяна Рябченко.

Читайте також: 5 помилок українок у підборі гардеробу: знайдіть свою

Стилістам на замітку

Зараз саме час, коли платформа повністю відкрита до партнерства й співпраці зі стилістами різних напрямків і формує базу основних стилістів-партнерів. «Думаю, що після тестового періоду, ближче до кінця року я визначуся з кандидатом на посаду головного стиліста сервісу. Поки що ця посада вакантна», – розповідає Світлана.

До середини листопада сервіс Online Stylist працює в тестовому режимі. Це пов’язано з тим, що команді необхідно на практиці пройти всі етапи надання послуг в умовах «живого ринку», щоб переконатися в ефективності й правильності розробленої системи клієнтського сервісу і, за необхідності, оперативно її доопрацювати. Проте будь-яку послугу на сайті вже можна замовляти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: