на правах реклами

Каблучка зі вставкою з дорогоцінного каменю завжди вважається найкращим тандемом, а згодом з’являються нові види каменів, технології обробки, кріплення. Змінюються також тенденції, комбінації різних варіантів прикрас та формування єдиного стилю. Сучасний ювелірний світ неможливо уявити без золотих прикрас та каміння в єдиному форматі.

Завдяки появі величезної кількості альтернативних форм багато прикрас стали доступними для більшості споживачів. Є можливість придбати золоту каблучку з фіанітами на сайті diamant.ua, де представлений великий асортимент варіацій. Незважаючи на те, що фіаніт – це рукотворний камінь, він не поступається красою натуральному діаманту, а іноді вигідніше виглядає.

ПЕРЕВАГИ ФІАНІТУ

Це аналог діаманта, а по-науковому – кубічний діоксид цирконію, відкритий у 1967 році. Характеристики каменю повністю відповідали вимогам ювелірів, адже камінь максимально пропускає світло, має високу міцність і прозорість. У різних колірних варіаціях може заміщати рубін, смарагд, морганіт, сапфір та інше каміння.

Завдяки дешевизні каменю ювеліри можуть запропонувати найсміливіші та найрізноманітніші прикраси. Часто фіаніти нагадують химерні квіти, де посередині встановлений один камінчик. Подібні прикраси чудово підійдуть на кожен день для ділової жінки.

Ще одна перевага – відсутність обмежень за розмірами, що дозволить створювати найбільші та незвичайні прикраси. У каталозі інтернет-магазину «Ювелірна карта» є всі без виключення пропозиції. Наперед можна вибрати форму вставки, після чого розмір фіаніту та тематику прикраси.

РІЗНОВИДИ КАБЛУЧОК З ФІАНІТОМ

Цей камінь однаково вигідно поєднується із золотом та сріблом, крім того такі каблучки можна підібрати жінкам у будь-якому образі та з будь-якою статурою. Головне при виборі врахувати переваги в гардеробі, форму кисті, довжину та діаметр пальця.

В асортименті магазину «Ювелірна карта» можна знайти такі варіанти виконання каблучок:

  1. Каблучка з фіанітами. Найчастіше використовується центральна вставка, поряд з якою сяють красиві невеликі фіаніти;
  2. Золота каблучка з фіанітами. Подібні смуги повністю замикають кільце, що символізує нескінченність;
  3. Солітер. Встановлено один великий прозорий камінь, але іноді є обрамлення дрібними фіанітами, найчастіше підходять у вигляді каблучок для заручин;
  4. Обручки. Ідеальним варіантом стане золота каблучка 585 проби з білим або червоним відтінком, доповненим красивим фіанітом.

Також можна розглядати чоловічі золоті каблучки з фіанітом, а також лаконічні жіночі моделі з ажурними вставками.

ДЕ КУПИТИ ЗОЛОТІ КАБЛУЧКИ З ФІАНІТАМИ?

У каталозі інтернет-магазину «Ювелірна карта» кожен знайде для себе саме варіант прикраси, який підкорить серце. При виборі завжди можна вказати колір та тип металу, тематику, колір вставки, розмір каблучки, вагу, стиль прикраси та форму вставки.

Кожна окраса доступна для розгляду за допомогою високоякісних фото з різних ракурсів, щоб дати візуальну оцінку. Допомогу у виборі нададуть досвідчені консультанти.