Благодійна виставка-марафон Оксани Фурси «Між небом та землею» – це відповідь на початок війни, страждання українського народу та його героїчну боротьбу. Пані Оксана – знана не лише в Україні мисткиня, українська художниця, перлина українського фолк-арту від самого початку війни залишалася в Києві. Всі трагічні події, страждання, які вона пережила разом з українцями, надихнули її на створення серії картин «Між небом та землею». Вони й лягли в основу виставки, яка відкрилася у Національному музеї Тараса Шевченка і триватиме до 31 липня.

Оксана Фурса з родиною на відкритті виставки
Виставка з вірою в серці

Основою виставки стала інсталяція з протитанкових їжаків, на яких під різними ракурсами і освітленням демонструватимуться дві колекції: «ЯБЛУНЕВО-МЕДОВА КАЗКА» як символ миру, добра й щедрот української землі та «Між небом та землею» – звернення до потаємної правди буття.

«Кожного дня я молюся про те, щоб в України настав мир і жахливі часи добігли кінця. Я вірю, що добро переможе те нещадне зло, що прийшло до нас. Вірю в неминучу перемогу й подальше процвітання моєї країни», – поділилася переживаннями Оксана Фурса під час відкриття виставки.

Крила єдності

До речі, гості відкриття взяли участь у створенні спільної картини “Крила єдності”. Кожен з присутніх міг намалювати окрему пір’їнку на цьому полотні і висловити свої емоції. Так пір’їнка до пір’їнки в різних країнах світу і всі ми разом отримаємо “Крила єдності”.

У липні виставку побачать у Національному музеї Тараса Шевченка. А в серпні-жовтні благодійний фонд «АРТ РЕНОВА УКРАЇНА» презентує виставку-марафон Оксани Фурси у країнах Європейського союзу, в США, Канаді, Казахстані та Азербайджані.

Зіркові гості виставки: Наталя Васько, Дмитро Оськін, Марина Кінах, Альона Гребенюк, подружжя Діденків, Голда Виноградська, Ольга Сумська
Благодійна мета

“Між небом та землею” — це благодійна виставка-марафон, яка ставить за мету збір коштів для відродження українського мистецтва, закладів творчої освіти, постраждалих під час війни, допомоги творчо-обдарованим дітям, музеям, культурним закладам.

Задля цієї високої цілі окремі роботи художниці Оксани Фурса будуть продані з аукціону, організованих під час проведення виставок в різних країнах світу.