За даними Work.ua, точніше досліджень «Маркетинг майбутнього FUTURE», незабаром ці професії замінять зовсім інші, наприклад:

технічний репетитор

Це фахівець, який навчатиме людей, компанії, менеджмент новим інформаційним технологіям, гаджетам, програмам і допомагатиме запроваджувати їх в бізнес чи життя.

фармакопсихолог

Це «три в одному»: психолог, психіатр і фармацевт, який працюватиме з нашим ментальним та емоційним здоров’ям.

суддя комп’ютерних рішень

Це такий собі аналітик зібраних даних, від медичних аналізів до результатів голосування. Він вивчатиме результати і виноситиме вердикт, що робити далі – чи пацієнта терміново відправляти на операцію, чи кандидатам мерщій у другий тур.

продюсер коротких відео

Instagram і Youtube вже давно диктують нам «малі візуальні форми», і ми щось самі собі знімаємо аматорське на телефони. А от продюсери коротких відео будуть з тонни інформації створювати максимально лаконічний, але максимально насичений відеоконтент. Мікрофільми навіть.

генетичний порадник

Пророкують, що він замінить сімейного лікаря. Але якщо останній працює з сімейним анамнезом, то генетичний порадник опиратиметься на генетичний код людини і під нього добиратиме профілактичні ліки, спосіб харчування, стиль життя, фізнавантаження і навіть ідеальний період для вагітності.

А хто, до речі, ви за фахом, паняночки? 🙂 До речі, маємо ще свіжий рейтинг українських вишів, читайте тут: Кращі виші України: ТОП-10 університетів та інститутів у 2023 році

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: