Перефразуємо відому цим рашисткам фазу: країна має знати своїх антигероїв. І антигеройок – жінок, які народилися в Україні і стали на бік росії у загарбницькій війні. Вони не висловилися проти, не виїхали з країни-терористки, як інші відомі мешканці росії. Ба, гірше: вони продовжують насолоджуватися життям, співають хвалебні оди путінському режиму і навіть звинувачують Україну в зраді чи “нацизмі”.

Вважаємо, що байдужість до злочину, його “непомічання” прирівнюється до співучасті. Маємо не забути й про цих злочиниць, коли прийде час розплати.

валентина матвієнко – голова ради федерації росії

Ця високопосадова цьоця, вираз обличчя якої з кожним роком дедалі більше нагадує перетягнуту шкірою маску, народилася у Хмельницькій області – у Шепетівці. До 18 років жила в цьому містечку, а зараз абсолютно спокійно сприймає його обстріли. Навіть гаряче підтримує і віддано підтакує фюреру путіну.

Одна з головних розкрадачок держбюджету расії-матушкі, вона ретельно приховує свої статки, які, за неофіційними даними, сягають мільйонів доларів. Зовсім забула ця рашистка, що Бога не купиш, і на тому світі три сотні вбитих в Україні діточок і десятки тисяч загиблих українців не компенсують жодні земні статки.

тетяна навка – дружина прессекретаря російського диктатора

Вона народилася і мешкала у Дніпрі, колишньому Дніпропетровську, до 16 років, поки не увійшла до збірної срср з фігурного катання – тоді почала виступати за рассєю й білорусь, не гребувала життям у «капіталістичному» США. Її батьки – звичайні українці: мама економістка, тато інженер. Цікаво, що у Вікіпедії про українське походження і дитинство навки – жодної згадки, окрім міста народження. Вказано лише: радянська, російська й білоруська спортсменка.

У 2010 році Навка стала коханкою одруженого на той час прессекретаря російського диктатора дмитра пєскова. Зараз знаходиться під санкціями США й Євросоюзу. Так їй і треба.

йолка (моталка, хочеться додати) – пєвіца

йолка на сцені, ліза іванців у житті – в голові не вкладається – з Ужгорода. Українка з самого, можна сказати, центру нацистів, а обрала сучасний фашизм на росії. Мало того, що вона жодним словом не висловилася про агресію рашистів, вона ще й безтурботно співає на рускіх карпаратівах увесь цей час. Наприклад, коли пів України потерпало від обстрілів і бомбардувань, йолочна ліза запалювала під салюти на восьмимартовських святкуваннях у сочі. І співала – верх цинізму! – свою пісню про Бориспіль і пілота.

Колись в інтерв’ю Дмитру Гордону ця уродженка Ужгорода зізнавалася: “Мені тут (на росії) дуже добре. Мене так лякали 15 років тому тим, що москва мене не прийме. Але за 15 років я обросла справжнісінькою сім’єю. Як мені може бути тут погано? Це ж місто моєї реалізації». Уявляємо, як воно попроситься з цього місця реалізації назад «додому» після поразки русні.

нонна гришаєва – актріса

Одеситка не в першому поколінні, яка 23 роки прожила в українській Південній Пальмірі, щоліта навідувала родичів, знімалася в українських телешоу, висловилася щодо повномасштабної війни аж через місяць після бомбардувань – її рідної Одеси, зокрема. На своїй сторінці в інстаграмі вона написала те, що в мирний час можна було б назвати «кумедний інфантилізм», але у воєнний час заслуговує на жорстке визначення – боягузтво і зрада.

Цитуємо її недолуге виправдання дослівно мовою оригіналу: «Ощущаю себя маленькой девочкой в зале суда, у которой спрашивают: с кем ты хочешь жить – с папой или с мамой?.. Кого ты любишь?… Не кричите на меня, пожалуйста, и не требуйте невозможного!… Я люблю и папу, и маму!.. И мне очень больно видеть, как они ругаются… Мне страшно, я забилась в угол и плачу… Я не хочу, чтобы папа бил маму, при том, что она ему изменила и предала… Я хочу, чтобы они сели за стол и поговорили…. А я сяду между ними, возьму их за руки и перестану плакать…»

анастасія стоцкая – артістка (погорілого театру)

Киянка давно запродалась росії і навіть не згадує про своє походження. А могла б згадати хоча б з початком повномасштабної війни і жахіть на рідній Київщині – у Бучі, Ірпені. Ні!

Ця пєвіца з «чистою» совістю хизувалася в інстаграмі своїми обновками, безпечним життям і світлинами з сином у каптурку вартістю тисячу доларів, саме в той час, коли в Маріуполі діти сиділи у сховищах без світла, води і їжі. У відповідь на коментарі в інстаграмі стоцька обурилась: мовляв, на її сторінку «прішлі с оскорбленіями».

лоліта мілявська – артістка

Половину життя ця жінка прожила в Україні: народилася в Мукачево, працювала в Одесі, Києві, до 24 лютого тут мешкала її мама з донькою. Це не заважає пєвіце з кабаре також демонструвати верх цинізму. Виставляє сльозливі дописи про евакуацію своєї дитини з-під обстрілів в українській столиці і тут же називає російську агресію «спецоперацією», згадує на 9 травня дідуся-фронтовика зі Львова і гоцає на празднічних концертах по рассєє.

В інтерв’ю московському радіо вона взагалі заявила, що це не вона зрадила Україну, гастролюючи з 2014 року тимчасово окупованим Кримом, а Україна зрадила її, заборонивши після Криму в’їзд. І слава Богу, що заборонили. Зрадницям-кабарісткам не місце на нашій землі.

наталя поривай, вона ж корольова – пєвіца

Ця русалка особливої презентації не потребує – пройшла Крим, Рим, мідні труби російського шоубізу, а заразом два феєричних шлюби, останній – зі стриптизером.

Але нехай – то її гріхи. А от замовчування вбивств на рідній землі та ще й прославляння влади вбивць на концертах путіністів – це вже дно, якого не всі грішники навіть сягають. Разом з нею гастролював і її сексуально-стурбований Тарзан.

У той самий час її рідна сестра Руся, яка давно мешкає в США, збирала гуманітарну допомогу українцям.

лариса доліна – пєвіца

В Одесі похована її мама, в Одесі минула вся молодість цієї обдарованої потужним голосом жінки. Це не завадило доліній гастролювати окупованим Кримом, як і мілявській, вступати в «єдину росію» і 9 травня взяти участь у пропагандистському ролику рашистів про «свящєнную войну».

Війни в Україні пєвіца не помічає. Вона не просто мовчить, а демонструє свою прихильність і вірність путінському режиму.

Могли б ще раз пройтися по інших рашистках: ригіна (навмисно перекручуємо імя) тодоренко, кароліна куйок – вона ж ані лорак, марув, анна дзюба з гурту Artik & Asti, але про цих запроданок уже писано-переписано на початку війни.

Віримо, що все в житті вертається, і за кожну хвилину свого мовчання – рівносильного підтримці, за роботу на злочинний, вбивчий режим, ці рашистки нестимуть відповідальність. Карма ж вертається по-різному…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: