Сядьте, дівчата, зараз поруч з коханим (можна обійняти) і прочитайте цей текст спершу самі, а потім йому і спитайте – чи написане про психологію чоловіків правда. Написав це як пояснення усім жінкам відомий у США «пастор-дивак» психолог Марк Гангор. На своїх проповідях він вчить не лише закону Божому, а й розповідає про стосунки, шлюб і робить це так, що весь зал заходиться від сміху.

Сам пастор одружений понад 40 років на жінці, в яку закохався ще в школі. У них двійко дітей, шість онуків і безліч поїздок світом з лекціями.  

ВЕСЕЛИЙ РЯТІВНИК ШЛЮБІВ МАРК ГАНГОР

Розповідають, що першу лекцію для сімейних пар Марк Гангор провів від безвиході – інші пастори не виявили бажання прочитати проповідь саме про взаємини між чоловіком і дружиною, наставити їх на «путь істинний» – подалі від зростаючої кількості розлучень. Про його першу промову в церкві вмить розлетілися схвальні відгуки, а на наступну прийшло вдвічі більше людей. Потім на лекції Марка Гангора почали збиратися тисячі людей, не лише вірян, які хотіли почути життєві, живі, дотепні поради психолога для щасливого шлюбу. Марк Гангор у своїх виступах не повчав, не засуджував, він просто ділився власним досвідом, історіями життя, розбавляючи все «хуліганствами»: малював кумедні комікси, підтанцьовував, пародіював типажі чоловіків та дружин і справді допомагав вирішувати проблеми в стосунках.

Згодом священик заснував компанію «Смійтеся як хочеться», написав 14 книг про психологію чоловіків і жінок. Одна з найпопулярніших – «Сміх як найкращий помічник у шлюбі». Зараз пастор і за сумісництвом психолог Марк Гангор – гість топових ток-шоу і телепередач у США, записує відеолекції і виступає в різних країнах, а його улюблена тема – чоловічій і жіночий мозок, точніше, відмінності між ними.

Власне, про це і його мініатюра, яку ми просто процитуємо.

Сподіваємося, мініатюра не лише змусить посміхнутися, а й багато чого пояснить у психології чоловіків. І вашого коханого, передусім 🙂

Психологія, стосунки, прицип скриньок
ПРО ЩО ДУМАЄ КОХАНИЙ

«Чоловічий мозок – це пристрій, в якому панує ідеальний порядок.  У нас все розкладено в окремі скриньки. Секс – в одній скриньці, спорт – в другій, робота – в третій. В нашому мозку безліч скриньок – буквально для всього: для автомобіля, для грошей, є скринька для думок про роботу. Є, звісно, скринька, де зберігаються роздуми і про вас, жінок. Є окрема скринька для дітей. Окрема для турботи про матір. Щоправда, вона часто десь там у самому низу – в підвалі.

Ми все і завжди сортуємо в ці скриньки. І є одне правило: поки чоловік розгрібає одну скриньку, він не чіпає інші. Якщо ми обговорюємо якесь одне питання, ми в голові просто тягнемося до тої скриньки, де у нас зберігаються всі «документи» до нього. Ось чому чоловіки обговорюють тільки конкретні питання: ми дуже обережно ставимося до вмісту тих скриньок, про які йдеться в даний момент розмови. Така вже психологія чоловіків.

З жіночим мозком інакше. Жіночий мозок – це велика куля, обмотана «дротом» різних думок. І всі вони пов’язані. Гроші пов’язані з машиною, машина – з роботою, діти – з матір’ю, мати – з бабусею, бабуся теж обов’язково до чогось «підключена». В результаті процес мислення у жінок – як багатосмужна магістраль, якою керує одна форма енергії – емоції. Ось чому жінки, як правило, все пам’ятають. Бо якщо ви візьмете будь-яку подію свого життя і підключите її до емоцій, вона залишиться у вашій пам’яті надовго.

Чому в чоловіків все не так? Тому що, по-перше, ми часто забуваємо переглядати свої скриньки. По-друге, ми істоти майже беземоційні. Відверто кажучи, нас взагалі мало що турбує по-справжньому. А жінок турбує все й одразу. Жінки просто люблять сам процес турботи.

У цьому й різниця: чоловічій і жіночий мозок сприймають усе інакше

Гармонія, щастя
УЛЮБЛЕНА СКРИНЬКА ЧОЛОВІЧОГО МОЗКУ

А ще в чоловічому мозку є одна скринька, про яку більшість жінок не підозрює.  Це порожня скринька. Це наша улюблена скринька. Якщо у чоловіка є можливість, він завжди дістане з підсвідомості саме її. Що може бути кращим за абсолютно порожній мозок на кілька годин? Ось чому ми так любимо рибалити.

До речі, все що я тут пишу, підтверджено наукою. Кілька років тому Університет Пенсільванії провів дослідження і виявив, що чоловіки дійсно можуть відключатися, не думати ні про що, і при цьому дихати. На відміну від жінок. У них такого навику немає.

Жіночий розум ніколи не відпочиває. Жінки не можуть просто дістати скриньку «нічого». Це, звичайно, зводить їх з розуму і дратує, адже чоловік «ні про що не думає».

Засвоїли, дівчата? Коли ми всоте питаємо «Коханий, про що ти думаєш?», він явно в цей момент дістав свою улюблену порожню скриньку і чесно відповідає вам: «Нічого». От смикніть його, розмореного вашими обіймами і заколисаного вашим читанням цього тексту – що він скаже? Сподіваємося, щось на кшталт «Яка корисна стаття! Тепер ви будете краще розуміти психологію чоловіків».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: