Лікування циститу без антибіотиків

Урологи кажуть, що цистит – чи не найчастіша скарга. Тільки но починається холодна погода, кількість запалень сечостатевої системи неабияк збільшується. І якщо вам раптом здається, що це суто жіноча проблема, то на жаль ні – чоловіки теж потерпають від циститу. Але направду рідше.

ПРИЧИНИ ЦИСТИТУ

Велике поширення циститів саме у жінок пояснюється особливістю сечостатевої системи і більшим ризиком інфікуватися. Тому що насправді збудник – умовно патогенна флора (кишкова паличка, стафілококи та стрептококи) знаходиться в нашому організмі. Але за сприятливих умов – потраплянні у сечовий міхур, бактерії мають вірогідність розмножитись і тим самим викликати запалення.

Зазвичай шлях такий: або при гігієнічних процедурах, в тому числі при відвідуванні басейну, або як наслідок після сексу, так званий посткоїтальний цистит.

Тут про всяк випадок нагадаємо ази: варто регулярно дбати про гігієну, але дотримуватись правил – засіб для інтимної гігієни, а не якесь мило чи гель для душу, конкретні рухи спереду назад без всякого тертя (і під час миття, і при витиранні), натуральна білизна зручної форми, відмова від щоденних прокладок (можна хіба що ситуативно) і… помочитися після інтимної близькості (і бажано це не відкладати).

Ще доречне зауваження від гінекологів: якщо користуєтесь різноманітними сексуальними гаджетами – обов’язково за ними доглядайте!

Цистит

ОБЕРЕЖНО, ЗАПАЛЕННЯ!

Отож, шкідливі бактерії завжди чатують. Коли знижується імунітет, є якесь подразнення, трапилось переохолодження – вони набувають сили. Власне не так небезпечне потрапляння патогенної флори, як її розмноження.

Закріплюючись на слизовій, бактерії починають завойовувати все більші обсяги тканин, і запалення прогресує. Так невелике ураження вже сигналізуватиме болем при сечовипусканні, частими позивами в туалет, а також відчуттям напівспорожненості. А от більш інтенсивна запальна реакція вже супроводжуватиметься підвищенням температури тіла. Власне, до цього бажано не допускати, бо тоді в хід іде важка артилерія ліків.  

Однак це не означає, що вам обов’язково призначать антибіотики. На додаток, сучасні лікарі заперечують таке лікування. По-перше, через почастішання випадків антибіотикорезистентності. Залишимо ці ліки для виключно складних випадків. По-друге, саме у застосуванні антибіотиків медики вбачають причину рецидивів циститу і перехід захворювання у хронічну форму.

ЧИМ ЛІКУЮТЬ ЦИСТИТ

Насправді урологи всього світу вже кілька років намагаються інформувати пацієнтів про надзвичайно ефективний і при цьому безпечний спосіб лікування захворювань сечовидільної системи за рахунок простого цукру D-Манози. Це моносахарид – ізомер глюкози, який у невеликій кількості виробляється нашим організмом. Наявний він і в рослинах, фруктах, овочах, ягодах.

Пам’ятаєте бабусині поради про лікування циститу чаєм з журавлини? Вона мала рацію! Саме в журавлині міститься велика кількість моносахариду D-Манози. Але для того, щоб вплинути на інфекцію, ягід треба вжити дуже-дуже багато.

А сенс є. Тому що саме ця цінна речовина – D-Маноза здатна зупинити розмноження бактерій у сечовому міхурі. На додаток, вона перешкоджає прикріпленню патогенної флори до слизової та, що найцінніше, швидко виводить її із сечею. Тобто організм звільняється від нападників майже без додаткових зусиль.

Хороша новина в тому, що лікуватися можна не тільки ягодами, а й дієтичними добавками.

Уважно дивимось на діючу речовину і склад, вміст D-Манози і робимо вибір

D-МАНОЗА НОВЕКО

ЦИСТИТ ЧИ D-МАНОЗА НОВЕКО

D-Маноза Новеко – це по суті поєднання моносахариду і фруктоолігосахариду. В такій комбінації досягається найкращий ефект. Зауважуємо вміст – 2 г. Це по суті максимальна добова доза, яка допоможе досягти бажаного ефекту.

D-Маноза Новеко випускається у рідкій, найбільш біодоступній формі, яка добре засвоюється і вже готова до вживання. Невеликий стік зручно брати з собою за необхідності або тримати на приліжковому столику. Адже D-Манозу краще вживати ввечері. Ви спите, а вона старанно виконує свою роботу. А це означає, що не доведеться прокидатися серед ночі в туалет і симптоми поступово зникатимуть.

D-Маноза Новеко 
актуальна і під час гострого запального процесу, і при вираженому дискомфорті. Деталі можна дізнатися за QR-кодом

Але найбільш ефективна вона саме на початковому етапі, оскільки запобігає поширенню інфекції і сприяє виведенню збудників буквально за лічені дні. І по суті, швидке реагування при перших симптомах – це захист і від рецидивів, і від переходу циститу у хронічну форму. А значить, шлях до повного відновлення сечостатевої системи і остаточного подолання запалення.

Ще одне поширене серед жінок захворювання ерозія шийки матки. Пропонуємо корисну статтю про цю приховану загрозу, її причини і способи лікування.