на правах реклами

Як же приємно відчувати в собі цю енергію, коли все тіло буквально випромінює привабливість і привертає увагу протилежної статі. Бути бажаною для партнера і хотіти з ним близькості чи не цього ми прагнемо у відносинах?

Власне, ось ця думка, що стосунки це регулярне сексуальне задоволення, притаманна багатьом. Та чому ж тоді саме у стабільних відносинах зменшується або взагалі зникає фізична близькість? І ще важливе питання: чому саме жінкам властиво періодично уникати сексу?

Відповідь буде багатогранною, але вирішення проблеми ми знайдемо!

ТАЄМНИЦЯ ЖІНОЧОГО ЛІБІДО

Жіноче лібідо – це не тільки про бажання, а й про зацікавленість у сексуальній активності, тобто про ініціативність. Цей аспект сексуальності визначається і біологічними чинниками, і психічними, соціокультурними та емоційними впливами.

У однієї й тої ж жінки можуть бути як активні сплески, так і повне пригнічення лібідо. І причин для цього чимало

Зазначимо основні з них. І почнемо з фізіологічних чинників.

Перш за все йдеться про гормональні зміни. Дисбаланс гормонального фону, період вагітності та годування грудьми, менопауза або прийом певних препаратів (наприклад, контрацептивів), здатні впливати на рівень сексуального бажання – як підсилювати, так і повністю його позбавляти.

Якщо ж з гормонами все гаразд, причиною зміни лібідо можуть стати хронічні захворювання, втома, тимчасовий фізичний біль (в тому числі й головний).

А якщо все це складається в комбо! Коли жінка нещодавно народила і дуже втомлюється з дитиною; або пані дуже виснажується на роботі ще й до того регулярно долає великі відстані, хвилюється про когось з близьких, хто в небезпеці…

ТАК ХОЧЕ, ЧИ НІ?

Часто на рівень сексуальної активності впливають і психологічні чинники. Уявіть собі: в один ряд з депресією і стресом, які взагалі можуть зробити жінку асексуальною, стають самооцінка і сприйняття власного тіла. Так, це про те, подобається вам своє відображення в дзеркалі, чи ви завжди відшукуєте в собі якісь недоліки.

Скільки б чоловіки не розвінчували міф про те, що жадана жінка для них надзвичайно сексуальна, що вони не зважають на складочки на боках, опинившись з вами у ліжку, – дівчата все одно роблять проблему з особливостей свого тіла. Так і з’являється секс в темноті й під ковдрою. І позбавляє такий прекрасний інтимний процес спонтанності, візуальної насолоди, різноманітних експериментів. А одноманітність що? Правильно, позбавляє ініціативи.

До речі, про неї. Як ви вважаєте, хто має бути ініціатором сексу? Добре, якщо ви відповіли: обидва партнери. А як щодо відмови? Як ви її сприймаєте? Як особисту образу чи з розумінням? Суспільні очікування, стереотипи та соціальний тиск можуть впливати на сексуальну активність жінок.

Сюди ж належить і власне переконання про те, як часто мають відбуватися статеві контакти. Жодних стандартів, лише ваше бажання і домовленість – ось що має значення

ЯК ВІДНОВИТИ ЛІБІДО?

Одразу розвінчаємо міф про вживання алкоголю. Так, він сприяє більшій розкутості та відкритості, провокує на відверте спілкування але, наприклад, під час близькості може додати складнощів з досяганням оргазму. Та й взагалі, будь-яка стимуляція може привести до небажаних результатів.

То які є безпечні методи підвищення лібідо?

  • Зміни в харчуванні. Дуже часто причиною зниження лібідо є дефіцит певних корисних речовин, перш за все амінокислот. Тому фахівці з сексуального здоров’я радять додавати до раціону ці складові або у вигляді продуктів харчування, або вживати спеціальні дієтичні добавки. І звісно, час від часу споживати продукти, відомі своїми афродизіакальними властивостями.
  • Фізична активність. Чули про застій крові в малому тазі, який так небезпечний для жінок? Тому робіть бодай зарядку чи займіться йогою. Це до того ж сприяє виробленню ендорфінів, які позитивно впливають на настрій і сексуальну функцію. І окрема увага вправам Кегеля. Зміцнення м’язів тазового дна суттєво покращить сексуальну чутливість та задоволення.
  • Здоровий сон. Без питань, невиспана і втомлена жінка сексу не бажає.
  • Взаємодія з партнером. Відкрита комунікація, обговорення потреб, фантазій та спільних бажань може покращити інтимні відносини.
  • Спеціальні препарати. І мова зараз не про стимулюючі засоби на один раз, а про системність.

Серед таких дієвих засобів дієтична добавка LADY PRELOX®, при розробці якої було враховано основні запити жінок

Серед цих запитів, зокрема, к відновити лібідо, краще відчувати збудження, відгукуватись на стимуляцію появою бажання і необхідного зволоження, а також отримувати задоволення в процесі і на завершення яскравий оргазм. Уявіть собі, є формула, яка це вам забезпечить!

Швейцарські вчені віднайшли унікальну речовину – Пігногенол®, який отримують з кори сосни спеціального сорту. Потім цю неймовірну за своїми властивостями речовину було запатентовано в США та ЄС. Вона діє як напрочуд потужний антиоксидант, водночас впливаючи на серцево-судинну, імунну та нервову системи. А головне, екстракт соснової кори сприяє покращенню мікроциркуляції в ділянках ерогенних зон першого порядку, тобто геніталіях. Власне, і прилив крові в необхідний момент забезпечить, і лубрикацію.

У поєднанні з амінокислотою L-аргініном Пікногенол® подвоює свою дію – посилює лібідо, оргазм і відповідь на сексуальні збудники

У складі LADY PRELOX® також присутній L-цитрулін, відповідальний за покращення мікроциркуляції статевих органів, що забезпечує швидке та приємне збудження вже на етапі обіймів.

Ну і вінчує формулу екстракт плодів шипшини, запатентований як Rosvita® – потужний антиоксидант, який сприяє покращенню роботи серця і зміцненню стінок судин, а головне, має омолоджуючий та тонізуючий ефекти. Що ж у результаті? З LADY PRELOX® ви знов повертаєте секс в своє життя, виходите на новий рівень задоволень від близькості та ще й омолоджуєтесь!