Косметика з муцином: що це таке і чи дійсно вона ефективна
Розбираємося у властивостях, застосуванні, натуральності та інноваціях першої української косметики з муцину
Розбираємося у властивостях, застосуванні, натуральності та інноваціях першої української косметики з муцину
Що таке муцин, напевно, знає вже більшість з нас – це слиз равлика, на який зараз справжній бум у світовій б’юті-індустрії. Популяризували його азійські виробники косметики, які буквально заполонили наші “єви” та “брокарди” різноманітними патчами, кремами, сироватками з обіцянками чудодійних ефектів – омолодження, ліфтингу, зволоження. І муцин дійсно має такі властивості. Але є одне велике “але”, про яке ми дізналися завдяки українській компанії, яка багато років займається вирощуванням равликів, а віднедавна – ще й видобутком муцину і косметикою з нього…
Муцин у косметології з’явився завдяки… знаменитій французькій страві ескарго – запеченим равликам і власнику чилійської равликової ферми Фернандо Баскуньяну.
У 1980-х роках він був найбільшим постачальником молюсків у паризькі ресторани. Якось фермер звернув увагу, що в його робітників напрочуд молоді й свіжі на вигляд руки.
Розпитавши їх, він припустив, що секрет – у секреції равликів – у слизу, який виділяють молюски і з яким постійно контактує шкіра. До того ж виявилося, що окрім омолодження, він ще й сприяв швидкому загоєнню ран.
Пан Баскуньяну поділився спостереженнями зі своїми технологами, ті – з фармацевтами, розпочалися дослідження.
Муцин дійсно цілюще впливає на шкіру. Це природне джерело алантоїну, еластину, колагену, гліколевої та гіалуронової кислот, амінокислот та антиоксидантів. У ньому ледь не весь склад «вітамінів краси»: А, С, Е, В6, В12. Муцин підходить усім типам шкіри незалежно від віку і за своїми властивостями охоплює всі потреби шкіри, ось лише основні:
Муцин, зібраний з равликів, дуже недешева сировина: 1 кілограм у Франції коштує близько 80 000 євро. Зрозуміло, що при такій ціні косметика з натуральним компонентом не могла б коштувати копійки. Тому її виробники, зокрема, й корейські, використовують синтетичний муцин. Він, як будь-який штучний продукт, поступається натуральному за складом та ефективністю. Це як, скажімо, шовк і віскоза: обидві – тканини, але властивості дещо інші.
Органічний муцин виробляють буквально кілька компаній у світі, і пишаємося, що серед них є українська. Так-так!
Вже четвертий рік в Україні вирощується середземноморський равлик Helix Aspersa Muller спеціально для експорту в Європу. Закордонні замовники, задоволені їх якістю, постійно запитували про муцин – чи не виробляють і його також. «Ми чудово розуміли, що це не дешеве і не просте заняття, – ділиться Марина Грікаловська. – Але зростаючий попит на муцин в країнах Європи та Азії і наявність власних равликових ферм все ж спонукали нас замислитися над виробництвом і застосуванням цієї цілющої речовини».
Вивчили ринок і з’ясували, що засобів з органічним муцином в Україні просто немає. Є безліч корейської та китайської косметики, яка після детального аналізу виявилася синтетичною. Тобто, в ній нема справжнього муцину і властивостей, про які заявляється в рекламі.
“Над розробкою засобів MIRIN працювали довго й ретельно”, – ділиться Марина. Спеціально залучили українського технолога з французькою освітою у сфері косметології, яка не побоялася взятися за таку дорогу сировину і створила інноваційні формули, яких немає жоден косметичний бренд, що використовує муцин.
На власній екологічній фермі MIRIN зараз вирощує понад 100 тонн равликів. Вони ростуть приблизно 8 місяців і після цього з них збирають муцин, обробляють, стерилізують та заморожують при температурі -28С. Потім на його основі готують косметичні засоби.
Фактично MIRIN вдалося зробити один з найдорожчих в косметології інгредієнтів доступним за ціною кожній жінці і, передусім, українкам.
Позаяк муцин для косметики MIRIN виробляється на власній фермі, то його у засобах не жалкують і не економлять. За концентрацією вони перевершують всі європейські та корейські аналоги. І це не єдина перевага української косметики:
«Знаю точно, що кожна українка, яка спробувала косметику MIRIN, повертається за нею знову і знову», – зазначила Марина.
На відміну від синтетичного муцину, який може викликати алергію, органічний муцин гіпоалергенний і не має застережень.
Але в MIRIN потурбувалися про повний комфорт замовниць і до кожного засобу додають інструкцію, як ним користуватися, коли і скільки наносити тощо.
На додаток бренд має власного косметолога, який у режимі онлайн допоможе підібрати косметику, вивчивши фото замовниці та поставивши ряд питань. Киянки можуть проконсультуватися з косметологом наживо. І все це безкоштовно! «Довіра жінок і задоволення від наших засобів – це найголовніше для нас», – зізнається Марина.
У лінійці MIRIN зараз є такі засоби:
Тобто це база щоденного догляду. Тому й купують MIRIN зазвичай повним набором. Це не лише зручно – одразу отримуєш необхідний «арсенал», а ще й посилює ефективність застосування муцину.
Бестселерами MIRIN можна вважати крем під очі, сироватку і щоденний крем. «Вони вже врятували не одну жінку», – додає Марина, яка й сама користується лише ними.
Цього року лінійка MIRIN поповниться новими засобами. А навесні українська косметика з’явиться в Азії та Європі. Ще одне свідчення того, що команда під керівництвом Марини Грікаловської створила кращий косметичний продукт з органічним муцином.
Протестуйте і ви, дівчата. Ми вже! Замовити засоби дуже просто онлайн:
Просто оберіть тип вашої шкіри – все інше за равликами, як дотепно кажуть у MIRIN 🙂