Власне, про те, що вони зробили пудровий татуаж, не завжди й здогадаєшся: татуаж виглядає, наче брови підфарбували олівцем чи тінями. Достатньо натурально, не кидається в очі і не схоже на класичний татуаж – той, що з чіткими контурами і синьо-чорного кольору. Колір брів підібраний до кольору волосся. Широка палітра – це ще один плюс нового перманентного макіяжу. Дізналися про нього від майстрів в салонах, коли шукали оптимальний варіант «загустити» свої негусті від природи брови. Виявилося, що віднедавна з?явилася нова техніка – пудровий татуаж.

ЩО ТАКЕ ПУДРОВИЙ ТАТУАЖ

Його нанесення відрізняється від класичного: пігмент вводиться неглибоко – у верхній шар епідермісу і не «забивається» густо, а ніби «напилюється» і м?яко розтушовується, як димка.

Протипоказання такі ж, як у класичного татуажу: хвороби шкіри, герпес, температура, застуда, онкологія. Поради перед процедурою схожі: татуаж краще робити на початку циклу місячних або до його середини, щоб зменшити больові відчуття. За тиждень припинити інші косметологічні процедури: мезотерапію, масаж обличчя, солярії і за два тижні до цього не засмагати.

За день не вживати алкоголь, солону та кислу їжу, а також зменшити кількість кави, щоб уникнути набряків

ЯК РОБЛЯТЬ ПУДРОВИЙ ТАТУАЖ

Повністю весь процес тривав десь години дві, тому треба цей час заздалегідь виділити. Спочатку майстер надає бровам форму – буквально малює їх і погоджує з вами. Те ж стосується пігменту: вибирали відтінок і навіть насиченість. Далі було знеболення. На брови і навколо них нанесли спеціальний гель, накрили плівкою, щоб швидше подіяв. В цей час майстер готував інструмент – все стерильно, в рукавичках. Через хвилин двадцять після нанесення гелю взялися за брови.

Майстер працює над кожною по черзі, болю майже не відчувається, навіть іноді трохи приємно:) Час від часу можна було заглядати у люстерко і звіряти з бажаною формою.

В процесі майстер розповідала цікавинки і особливості цього татуажу. Ось, наприклад, для нього використовуються спеціальні «чорнила», їх часточки значно менші за розміром за пігмент класичного татуажу. Через це і через неглибоке занурення голки пігмент виводиться зі шкіри за рік-півтора. Тоді татуаж треба робити заново.

Відразу після процедури колір брів виглядав трошки темнішим за обраний, але майстер запевнила, що після загоєння вони посвітлішають і будуть такими, як обраний відтінок

Читайте також: Модні процедури для вій – біозавивка, ламінування і ботокс: що це таке і чи варто робити

ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

Першу добу потрібно кожні півгодини протирати брови антисептиком («Хлоргексидин», наприклад), на другий день – раз на годину. Доводиться носити всюди в сумочці разом з ватними дисками.

Варто зізнатися, що коли дія знеболюючого завершується, місце татуажу боліло сильно, півдня таки треба його перетерпіти.

Чотири дні брови не можна мочити водою і протирати косметичними засобами. На п’ятий день можна починати мазати вазиліном, тоненьким шаром. Можна й раніше, якщо шкіра почне лущитися. А лущиться вона сильно, але швидко. Відходить клаптиками – добре тим, у кого є чолка, щоб прикрити. Головне, втриматися і не здирати лущення самій – це може зіпсувати колір татуажу. Насправді, шкіра злізла досить швидко: тільки-но почала лущитись і за одну-дві ночі – все чисто. Частково стерлась об подушку:)

Ще кілька днів було невеличке почервоніння, а вже за 10 днів – повна краса

КОРЕКЦІЯ ПУДРОВОГО ТАТУАЖУ

Навіть якщо все влаштовує, все одно через 3-4 тижні треба прийти ще раз до майстра на оглядини і, можливо, корекцію: після першої процедури, скажімо, брови можуть вийти все-таки світлішими, можуть мати невеликі прогалини. Все це виправляється і потім рік-півтора чистий спокій, можна забути про щоденний макіяж брів.

Ще дізналися, що пудровий татуаж не перекриває класичний. Що жирна пориста шкіра втрачає пігмент швидше, ніж суха. Чим старша шкіра, тим довше тримається татуаж. І чим міцніший імунітет, тим швидше він виводить пігмент з-під шкіри. І що пудровий татуаж губ теж роблять. На губи не зважилися – поки нема потреби.

Саме потреба, на наш розсуд, і є головним у рішенні робити чи не робити татуаж. Ми не агітуємо і не пропагуємо: просто розповідаємо про новинку. До речі, розповіли також всю правду про нарощування вій – розпитали у фахівця про тренди, ризики і майстрів.