Наталія Галібаренко

Місію України при НАТО вперше в історії нашої держави очолить жінка – Наталія Галібаренко. Відповідний указ вже підписав Президент України Володимир Зеленський.

Посада посла України при НАТО була вакантною з 2019 року, при тому що робота Місії України при цьому військовому Альянсі та в Раді Євроатлантичного партнерства має неабияке значення для безпеки нашої держави. І от нарешті посаду довірили Наталії Галібаренко.

За її плечима – 20 років на дипломатичній службі. З 2015 року вона обіймала посаду пані Надзвичайного і Повноважного Посла України у Великій Британії, які суміщала з роботою Постійної представниці України при Міжнародній морській організації.

Читайте також: Жінки в науці: без них не було б GPS і людини в космосі

Наталія Глібаренко вручає вірчі грамоти Королеві Великої Британії Єлизаветі II
Жіноча місія

Загалом Наталія Глібаренко працювала на посадах аташе і секретарів Кабінету Міністра закордонних справ України, Представництва України при ЄС. Також вона була заступницею Постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні.

Майже рік працювала першою заступницею міністра закордонних справ. Є членкинею української частини Консультаційного Комітету Президентів України та Республіки Польща. Пані Наталія має ще й неабиякий досвід двосторонніх і багатосторонніх переговорних процесів у рамках ЄС, НАТО, Ради Європи, ОБСЄ тощо.

Можна сказати, що Місія України в НАТО у надійних жіночих руках! 🙂 Жінки здатні керувати і військовими місіями, і мільярдними бізнес-імперіями, почитайте Хто вони: 10 найбагатших жінок світу в 2021 році за версією Forbes.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

П’ять найпопулярніших жіночих професій в Україні
“Чорна князівна” Єлизавета Острозька: 9 невідомих фактів про засновницю Острозької академії
Жінки в бізнесі: де знайти гроші на старт