Знову героїнями класних новин стали жінки! З різних країн, різного віку і з різних сфер. Серед них – дві українки: каратистка і солістка українського гурту. З них і почнемо 🙂


Українська каратистка Анжеліка Терлюга перемогла в турнірі Karate 1 Premier League
Анжеліка Терлюга, фото з інстаграм-сторінки спортсменки

Турнір Karate 1 Premier League вважається одним із найпрестижніших. Каратистка Анжеліка Терлюга перемогла на змаганнях, що відбулися у Ліссабоні. Як повідомляє Міжнародна федерація карате, українська каратистка здобула першість у фінальному двобої з єгиптянкою Аттією Ясмін з рахунком 6:0. Пишаємося!


Трек українського учасника Євробачення Go_A посів перше місце в Spotify

Гурт Go_A, який брав участь у цьогорічному конкурсу Євробачення, та його пісня «Шум» очолили рейтинг світових трендів Spotify. Трек навіть випередив пісню Zitti e buoni переможців «Євробачення-2021» Måneskin. Хоча на конкурсі Євробачення-2021 Go-A посів 5 місце. Слухаємо українське!


Жінка вперше очолила Лувр за 228 років його існування
Лоранс де Кар, фотоколаж «Жінки – це 50% успіху України»

Француженку Лоранс де Кар – фахівчиню з історії мистецтва призначили директоркою Лувру. Перша жінка на чолі музею за 228 років його існування!

Лоранс де Кар очолювала музей Орсе та музей Оранжері в Парижі. Під її керівництвом ці музеї прийняли рекордну кількість відвідувачів. На такий результат сподіваються і в Луврі, який через пандемію втратив 90 мільйонів євро прибутків.

Лоранс де Кар вважають реформаторкою. Вона планує залучати молодь, продовжити тривалість роботи Лувру до пізнього вечора, запроваджувати сучасні технології. Гаряче підтримуємо!


В Кенії вперше на державну керівну посаду призначили жінку

Відома в Кенії право захисниця, юристка Марта Коме стала першою жінкою в Кенії, яку призначили на вищу державну керівну посаду – головою Верховного Суду країни.

Марта Коме захищала політичних в’язнів, бореться за права жінок і була однією із суддів, яка виступала за ануляцію результатів виборів чинного президента Кенії. Попри це президент країни затвердив її кандидатуру на посаду голови Верховного Суду і зробив це у рекордно швидкі терміни, що здивувало всю політичну верхівку. І визнав, що Марта Коме чесно виграла конкурс на цю посаду, в якому бралои участь ще 10 претендентів – всі чоловіки. Захоплюємося!


73-річна Мей Маск стала обличчям казахстанського ELLE
Обкладинка з Мей Маск

Мей Маск – мама славнозвісного Ілона Маска, авторка книг, лекцій, “ікона стилю”, як модно казати 🙂 – стала обличчям обкладинки травневого номеру журналу ELLE Казахстан, приуроченого Дню матері.

Мей Маск 73, і вона не зважає на вік: «У 20 років ви думаєте, що знаєте все, хоча це зовсім не так. У 30 років ви знаєте значно більше, але все ще вчитеся на власному досвіді. В 50 ви більше не терпите людей, які вам неприємні, і ретельніше обираєте друзів. Ви вчитеся казати «ні» і стаєте щасливішою».

Зичимо усім україночкам у 73 залишатися такими ж життєлюбними, яскравими, незламними!

За матеріалами BBC, «Жінки – це 50% успіху України»

Попередня стаття